LEXXUS | ideálny obchodný priestor na prízemí novostavby s parkovaním - LEXXUS, a.s.
20240625_133509-uid-IMG_7304_.JPG
20240625_133623-uid-IMG_7306_.JPG
20240625_140439-uid-IMG_7315__.jpg
20240625_140559-uid-IMG_7317__.jpg
+ 5 20240625_140811-uid-IMG_7320__.jpg

LEXXUS | ideálny obchodný priestor na prízemí novostavby s parkovaním

Predaj, Bratislava - Nové Mesto

rozloha Obchodné priestory
rozloha 146 m²
ulica Nobelova

Obchodné priestory na predaj v Novom Meste, Bratislava

Na predaj, komerčný priestor v dynamicky sa rozvíjajúcej rezidenčnej oblasti, v novostavbe na ulici Nobelova, Bratislava III – Nové Mesto.

Kompaktný a plne klimatizovaný priestor s príjemnou výmerou 146m2, s vybavením nevynímajúc sociálne zázemie (sprchy, šatne, toalety .. ) kde nechýba aj recepcia, sa nachádza na prízemí bytového domu s perfektnou dostupnosťou z bytového komplexu ako aj z celej lokality.

Hustota obyvateľov v obytnej zóne Nobelova vytvára ideálne miesto na rozvoj podnikania predovšetkým v oblasti služieb klientom. Kľúčom k podnikateľskému úspechu je získanie vhodných obchodných priestorov. Novému vlastníkovi ponúka predmetný obchodný priestor aj možnosť jeho rozdelenia, čo otvára cestu k menším prevádzkam služieb a obchodu, ako napríklad wellness, kaderníctvo či večierka. Zároveň je možnosť priestor ponechať v jeho súčasnej veľkosti a vytvoriť tak priestor, vhodný napríklad aj pre potraviny či lekáreň.

Potenciálnu klientelu však nebudú tvoriť len obyvatelia projektu Nobelova, kde sa nachádza celkovo 300 bytov, ale prakticky všetci ľudia bývajúci či pracujúci v tejto lokalite, pretože vďaka jej kompaktnosti sa z do predmetnej prevádzky dostanete z ktoréhokoľvek kúta Nobelovej za menej ako 5 minút chôdze.

Jedným z ďalších pozitívnych dôvodov, na kúpu komerčného priestoru, je dostupné parkovanie až 5 parkovacích miest, ktoré si môže záujemca dokúpiť a navyše ťažiť z komfortného umiestnenia parkovania priamo pri svojej prevádzke či za elektricky ovládanou rampou.

Silnou stránkou lokality je jej dopravná dostupnosť. Ako spojnica medzi dôležitými dopravnými tepnami Račianskou a Vajnorskou ulicou vždy ponúka alternatívnu trasu a do centra či na obchvat sa vodiči dostanú aj v špičke za komfortných 10-15 minút. Klienti, ktorí uprednostnia cestovanie hromadnou dopravou, môžu využiť autobus so zastávkou priamo pri dome alebo električku, ktorá je vzdialená len 7 minút chôdze. V pešej dochôdznosti je tiež vlaková stanica Vinohrady.

Rezidenčná oblasť je na skok do lesov Malých Karpát, ktoré ponúkajú vynikajúce možnosti pre rodinné výlety, turistiku či cyklotúry. Oddychový areál Kuchajda, nákupné centrum Polus, plaváreň Pasienky či štadión Ondreja Nepelu sú vzdialené len 5-7 minút autom.

Cena je uvedená bez DPH pre platcu DPH.

Celkovo ponúka oblasť Nobelova príjemné bývanie a teda aj veľa spokojných zákazníkov...
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nobelova, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-592

Podrobné informácie

146 m²
146 m²
spoločné
vlastné vyhradené
hliníkové

Napíšte nám