LEXXUS | JEDINEČNÁ PONUKA, ZNÍŽENÁ CENA, VEĽKÝ DVOJGENERAČNÝ RD - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | JEDINEČNÁ PONUKA, ZNÍŽENÁ CENA, VEĽKÝ DVOJGENERAČNÝ RD

Predaj, Blatná na Ostrove

rozloha Rodinný dom
8-izbový
rozloha 183 m²
ulica .

Rodinný dom na predaj v lokalite Blatná na Ostrove v Dunajskej Strede

Realitná kancelária LEXXUS, a.s. ponúka na PREDAJ jedinečný priestranný rodinný dom, čiastočne podpivničený, veľká povala, záhrada, studňa na pozemku, parkovanie pre 4-5 áut priamo vo dvore, výborná dostupnosť do BA.

POPIS
Rozloha:
1.PP - 27,13 m2
1.NP - 169,63 m2
PODKROVIE - 70,54 m2

Charakteristika:
Priestrannosť, funkčnosť, efektívnosť, dve bytové jednotky v jednom, vlastná fotovoltaická elektráreň, veľká priestranná povala, toto všetko Vám ponúka tento jedinečný rodinný dom.
Jedná sa o priestranný RD, ktorý disponuje 2 samostatnými bytovými jednotkami so spoločnou vstupnou chodbou, veľkým podkrovím a veľkou priestrannou povalou s úložným priestorom. RD je tehlový, zateplený zvonku aj zvnútra, kompletne zrekonštruovaný, vykurovaný plynovým kotlom so samostatnou reguláciou každej bytovej jednotky.
Príjemnú atmosféru rodinného domu dopĺňajú kachle na tuhé palivo, ktoré krásne prekúria celý dom.
RD je od roku 2017 napojený aj na vlastnú fotovoltaickú elektráreň s úložiskom energie, čo zabezpečuje čiastočnú samostatnosť od energií (tým zabezpečuje aj veľkú úsporu energií).Jedinečnosť tomuto rodinnému domu dáva jeho dispozícia, pretože je tu možnosť dvojgeneračného bývania, keďže tento RD je rozdelený na dve bytové jednotky (trojizbové), každá má svoju kuchyňu, kúpeľňu či samostatnú toaletu. Benefitom je jeho veľké obytné podkrovie, ktoré je rozdelené na dve ďalšie izby + menšia izba (predpríprava na hornú kúpeľňu) + šatník a neobytná časť podkrovia vo forme povaly (veľkého úložného priestoru).
Tento priestranný RD je aj čiastočne podpivničený, o rozlohe 27,13 m2, kde sa nachádzajú práčovňa, fotovoltaická elektráreň a množstvo úložného priestoru.

RD je výnimočný svojím priestranným pozemkom s dvomi terasami, veľkým dreveným prístreškom pre parkovanie (3 autá), nabíjačkou na elektromobily, záhradou so závlahou a s vlastnou studňou a to všetko na pozemku o veľkosti 600 m2.

K dispozícií máme aj aktuálny znalecký posudok (306.000,- €), čo urýchli vybavovanie a schvaľovanie Vašej hypotéky.

Dispozícia RD:
spoločná vstupná chodba - tech. miestnosť (podpivničenie) - komora
byt č. 1 - priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, s krbom a výstupom na bočnú terasu - samostatná spálňa - detská izba - kúpeľňa s vaňou -samostatná toaleta.
byt č. 2- obývacia izba s menším kuchynským kútom - 2x menšia izba - kúpeľňa s vaňou - samostatná toaleta.
veľké obytné podkrovie + povala ako úložný priestor

LOKALITA
Nachádza sa v tichej lokalite s vynikajúcim napojením do Šamorína 10 km a do Bratislavy 40 km po novej R7 ste za 30 minút v BA.
V obci sa nachádzajú potraviny, obchod s rozličným tovarom, škôlka, viacúčelové ihrisko, pošta a tiež príjemný park s ihriskom pre deti.

Viac info: 0918 965 881

Znížená cena: 306.000,- € -> 275.000,- €

TOPPONUKA

Video

3D virtuálna prehliadka MatterportPoloha nehnuteľnosti na mape

., Blatná na Ostrove, Dunajská Streda, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Veronika Juríková

Veronika Juríková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 918 965 881

veronika.jurikova@lexxus.sk Maklér má 28 ponúk

VJ-390

Podrobné informácie

600 m²
183 m²
po rekonštrukcii
vonkajšie
plastové
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám