LEXXUS | Jedinečný moderný 5 izbový Rodinný dom pri Kaštieli - Rusovce - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | Jedinečný moderný 5 izbový Rodinný dom pri Kaštieli - Rusovce

Predaj, Bratislava - Rusovce

rozloha Rodinný dom
5-izbový
rozloha 320 m²
ulica Keltská

Rodinný dom na predaj v Rusovciach, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka exkluzívne - výnimočný 5 izbový Rodinný dom v krásnej tichej časti vo vyhľadávanej lokalite Rusovce s veľkou záhradou. Atraktívna stavba domu v štýle "scandi house" vznikla komplexnou rekonštrukciou a dostavbou pôvodného katalógového domu. Rozsiahla renovácia zväčšila parametre domu a zároveň zmenila jeho štýl a dizajn úpravou všetkých okenných otvorov a výmenou okien za vysoko kvalitné veľkoformátové výplne INTERNORM /zvnútra drevené - zvonku hliníkové/ s izolačným trojsklom.
Prakticky celkovou prestavbou strechy vznikla nová nosná konštrukcia /krov, krokvy, výmena nosných klieštin, nové zateplenie, dostavba vykiera.../ čím sa zásadne zväčšila plocha horného podlažia, doplnením strešných okien VELUX s tienením a inteligentným ovládaním a tiež zväčšením okien v izbách ide o veľkorysé a nádherne presvetlené plnohodnotné poschodie. Nová fasáda so zateplením, nové podlahové kúrenie v celom interiéri /vrátane garáže/ či rekuperácia čerstvého vzduchu robia z domu vysoko moderný a technologicky vyspelý dom, ktorý spĺňa vysoké nároky a kritéria pre najnáročnejšiu klientelu. Interiér je kompletne klimatizovaný na prízemí centrálnou klimatizáciou s napojením na inteligenciu a na poschodí s nástennými jednotkami TOSHIBA HAORI s vysokým chladiacim aj vykurovacím výkonom. Vstupné dvere na biometriu /odtlačok prsta/, nový plynový kotol VIESSMANN s automatikou a pripojením na wifi ako súčasť inteligencie, nové elektrické aj vodovodné rozvody domu, príprava na exteriérový bazén či inteligentný systém LOXONE sú súčasťou vymožeností, ktoré boli realizované s dôrazom na detail a kvalitu prevedenia. Podlahy sú kombináciou liatej podlahy v dizajne betón /microcement/ a drevených parkiet , všetky okná majú kvalitné exteriérové hliníkové žalúzie SCHLOTTERER RAFF S s lamelami s tesnením takisto napojené na inteligentné ovládanie v dizajne a farbe okien a dverí.

Dispozíciu prízemia domu tvorí vstupná hala so šatníkom "walk in" a hosťovskou toaletou, technická miestnosť - sklad, kotolňa, dvojgaráž s priamym vstupom do domu, otvorená dispozícia obývacej izby, kuchyne s kompaktnou komorou a jedálenského kúta všetko s priamym výstupom na terasu a záhradu. Garáž má automatickú bránu, elegantné presklenie smerom do záhrady a takisto výstup na záhradu či prístup k pivnici.
Druhé poschodie s centrálnym schodiskom s bezpečnostným sklom ponúka dve priestranné samostatné spálne so spoločnou loggiou, hosťovskú izbu - pracovňu, veľkú kúpeľňu s voľne stojacou vaňou a sprchovým kútom, ďalej sa tu nachádza sklad - šatník, samostatná toaleta, hlavná spálňa so šatníkom a kúpeľňou so sprchovým kútom.
Dom je čiastočne podpivničený pričom tento priestor bol zväčšený na aktuálnych 22 m2 so zateplením stropu, oknom a vstupom zo záhrady.

Pozemok domu s veľkorysou výmerou 1034 m2 a 1/4 podielom na prístupovej ceste je prístupný cez súkromnú rampu čím ponúka maximálne súkromie, má J-V slnečnú orientáciu s rozmermi 35 x 30 m a dospelú výsadbu stromov, nové zatrávnenie s automatickou závlahou napojenou na spodnú vodu /studňa s čerpadlom/, predprípravou na bazén privedením médií /elektro, voda, odpad/ a nová filtračná šachta na VSAKOVANIE dažďovej vody /Vsakovací blok Drenblok DB60/.

Dom je v štádiu pred finálnym dokončením nového vlastníka inštaláciou zariadenia a nábytku, doplnením časti oplotenia podľa predstáv nových majiteľov a užívateľov tejto jedinečnej nehnuteľnosti v úžasnej časti Rusoviec s príjemným susedstvom a súkromím. TOPPONUKA

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Keltská, Bratislava - Rusovce, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-446

Podrobné informácie

1034 m²
320 m²
úplne prerobený
áno - 1
áno - 1
22 m²
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
hliníkové
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám