LEXXUS | LUKRATÍVNA LOKALITA NA HRADNOM KOPCI - DOM S POZEMKOM - LEXXUS, a.s.
1.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
+ 4 8.jpg

LEXXUS | LUKRATÍVNA LOKALITA NA HRADNOM KOPCI - DOM S POZEMKOM

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Rodinný dom
6-izbový
rozloha 286 m²
ulica Rubinsteinova

Rodinný dom na predaj v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka na predaj lukratívny rezidenčný pozemok s rodinným domom vo vyhľadávanej lukratívnej lokalite ČERVENÝ KRÍŽ.

Dvojpodlažný rodinný dom, ktorý bol skolaudovaný a uvedený do používania v rokoch 1971-1972 sa nachádza v radovej uličnej zástavbe so vstupom cez predzáhradku (PREDNÉ ÁTRIUM) zo strany Rubinsteinovej ulice.

Technické parametre:
Rodinný dom má technické prízemie – kotolňa, veľká izba/ hobby room, dve predsiene, práčovňa s WC, pivnica, garáž a schodisko. Poschodie zo strany Rubinsteinovej ulice predstavuje obytnú časť domu. Na poschodí je 6 izieb - 2 krát obývačka , 3 spálne a izba, ktorá má kuchynku a sociálne zariadenie na konci predĺženého traktu, dve chodby, dve kúpeľne, špajza a dve toalety. Z obývacích izieb je priamy výstup do záhrady, do ZÁHRADNÉHO ÁTRIA.
Dom je udržiavaný a je napojený na všetky infraštruktúrne siete mestskej časti.
Použitý stavebný materiál sú pórobetónové tvárnice (dnes Ytong) - výborná nosnosť (udrží niekoľko podlaží - možná nadstavba), murivo sa vo výrobnom procese napeňuje a tak je tepelnou izoláciou (bez zateplenia vhodné na výstavbu pasívneho domu), objemovo stály, akumuluje teplo, odoláva dobre vlhkosti.
Predná fasáda je zakrytá materiálom Slovinyl Siding. Okná sú zdvojené, v spálňovom trakte sú nové plastové okná. Okná zo strany ulice sú doplnené žalúziami. Rovná strecha je v dobrej kondícii (nikde nezateká). Vykurovacia sústava domu je centrálna, zdroj je plynový kotol v dobrej kondícii a je pravidelne servisovaný. Na poschodí sú liatinové radiátory a klasický tehlový krb. Podlahy sú prevažne z PVC krytiny a keramickej dlažby.

Rodinný dom so zastavanou plochou a nádvorím s výmerou 286m2 a s pozemkom s výmerou 271m2 sa nachádza vo vyhľadávanej lukratívnej lokalite ČERVENÝ KRÍŽ Bratislava – Staré Mesto.
ZÁHRADNÉ ÁTRIUM s nádhernými ružami, ovocnými, okrasnými a ihličnatými stromami vytvára veľmi príjemné prostredie s pekným výhľadom. Vďaka átriu je interiér domu lepšie presvetlený a vytvára bližší kontakt majiteľov s prírodou bez narušenia súkromia.

CENA NEHNUTEĽNOSTI: 1 milión Eur.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Rubinsteinova, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr.  Miriam Horňáková

Mgr. Miriam Horňáková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

+421 907 642 522

miriam.hornakova@lexxus.sk Maklér má 23 ponúk

MH-224

Podrobné informácie

2
557 m²
pôvodný
vnútorné
plastové

Napíšte nám