LEXXUS | luxusný 3i byt vo Vile Okanikova s terasou a výhľadmi, BA I - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | luxusný 3i byt vo Vile Okanikova s terasou a výhľadmi, BA I

Prenájom, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 140 m²
ulica Okánikova

3-izbový byt na prenájom v Starom Meste, Bratislava

Prenájom jedinečného 3-izbový bytu vo funkcionalistickej Vile Okánikova. S citlivým prístupom pri rekonštrukcii do 21. storočia, na úpätí Horského parku a Kalvárie. Veľkorysý byt na 2.np/4.np, ma rozlohu 125m2 plus a veľmi príjemná terasa o výmere 15m2. S prístupom do záhradky s terasovitým dizajnom a s plochou 170m2.

Štýlový byt s vysokými stropmi je dokonale presvetlený replikami drevených okien s exteriérovými tieniacimi panelmi a zariadený vstavaným, dizajnovým nábytkom. S možnosťou do zariadenia podľa predstav klienta.

Denná časť je tvorená komfortným obývacím priestorom s jedálenskou časťou či salónikom plynule prepojená s kuchyňou s raňajkovým sedením, oddelenou posuvným dvernými panelmi na celú výšku priestoru. Obývacej izbe kraľuje príjemný výhľad a veľkolepá terasa.
Pocit unikátneho domova dotvárajú kvalitné drevené parkety, kúrenie s najmodernejším plynovým kotlom, premyslené moderné chladenie v dennej časti bytu a chladenie v izbách, interiérové drevené dvere až po strop.

Kúpeľne v modernom štýle s veľkorozmerným obkladom sú dimenzované ako hosťovská kúpeľňa pri vstupe a hlavná kúpeľňa s komfortným prístupom z hlavnej spálne. Izby sú orientované do tichej, vlastnej, záhrady alebo do slepej ulice s výhľadom. Samozrejmosťou je technická miestnosť/ šatník pri vstupe.

Bývanie vo skvoste svojej doby uzatvára replika pôvodných vchodových dverí. Avšak protipožiarne a bezpečnostné.

K bytu je možné do prenajať samostatnú garáž s dvomi plnohodnotnými parkovacími miestami, 100,-€/ks, s automatickou bránou vo Vile, s prechodom takmer suchou nohou.

Nadčasová architektúra, atraktívna poloha nad mestom, príjemné prostredie hradného kopca a monumentu Slavín v tichom prostredí zaslepenej komunikácie Vám zaručia nadštandardné bývanie v jednej z najprestížnejších časti centra mesta s výhľadom.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Okánikova, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-566

Podrobné informácie

2 / 4
140 m²
úplne prerobený
15 m²
vnútorné
čiastočne
drevené
juhovýchodná

Napíšte nám