LEXXUS | moderná 4i rezidencia v historickom centre mesta, Gorkého ul. - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | moderná 4i rezidencia v historickom centre mesta, Gorkého ul.

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
4-izbový
rozloha 210 m²
ulica Gorkého

4-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Na predaj, unikátny, inteligentný skvost v srdci Starého Mesta s úctyhodnou výmerou 210 m2 a nachádza sa na 4. poschodí /5. poschodí s privátnym výťahom. Vašou terasou bude pešia zóna Starého Mesta..

Jedinečný plne klimatizovaný 4-izbový byt s tromi kompletnými kúpeľňami, s možnosťou dispozičných zmien (5i), v exkluzívnom objekte takpovediac na pešej zóne historického centra mesta, ponúka bývanie pre ľudí, ktorý poznajú hodnotu tej najlepšej lokality a vedia oceniť moderné prevedenie nie len bytu alebo aj bytového domu pod vedením architekta. A bez susedov na poschodí..

Slnečná a luxusne priestranná rezidencia je tvorená vzdušnou vstupnou chodbou s nápadité riešeným úložným priestorom pri vstupe. Centrálna vstupná časť s kompletnou dennou kúpeľňou umožňuje prístup prechodovým šatníkom do nočnej časti bytu, či hosťovského traktu s kompletným zázemím situovaným pri vstupe a grandiózny prechod do dennej obývacej časti bytu.

Exkluzívny denný priestor je tvorený veľkolepým priestorom obývacej izby a lounge sekciou s akustickým stropom, pre Vaše dokonalé vnímanie audia. Srdcom dennej časti je jedálenský priestor s plynovým krbom, reálnym ohňom a dokonalou imitáciou kompletného priebehu bez nutnosti obstarávania dreva. Jedálenský priestor plynule prepája obývaciu a kuchynskú časť s raňajkovým priestorom, ktorá je rozumne umiestnená za posuvnými sklenenými priečkami.

Nočnú časť, prirodzene otvára prechodový šatník, tvorenú spálňou a hlavnou spálňou s hlavnou kúpeľňou. Všetko navrhnuté tak aby nočná časť bola prirodzenou oázou pokoja a relaxu s výhľadom na červené strechy centra mesta.

Rezidencia ponúka intuitívne riešenia pre praktický život. Technologické zabezpečenie je na vysokej úrovni, samozrejmosťou sú inteligentne riešenia centrálneho ovládania bytu od spoločnosti Loxone, reverzná technológia filtrácie pitnej vody od spoločnosti PA-E, pracovná doska kuchynskej linky - Corian a napínaný svetelný strop Barrisol, čo dotvára aj samostatný kotol na vykurovanie s dostatočným zásobníkom teplej vody, exteriérové tienenie Eslinger, bezpečnostný systém, video vrátnik a iné...

Lukratívne bývanie priamo v centre mesta v susedstve historickej budovy Slovenského národného divadla, Hviezdoslavovho námestia, v blízkosti nábrežia Dunaja či luxusného hotela Carlton, s fantastickou polohou v srdci Starého mesta.

Exkluzívny objekt, po kompletnej rekonštrukcii, ponúka bývanie na najlepšej adrese v meste, so špecifickým nádychom minulého storočia. Staré Mesto, nabáda v každom ročnom období na niečo iné: čakajú Vás prechádzky historickým centrom, posedenia v štýlových reštauráciách a kaviarničkách, gastronomické zážitky slovenských i medzinárodných kulinárskych špecialít a nápojov, tiež vzácne muzeálne a galerijné expozície a návšteva divadla. Všetko v pešej dostupnosti, len pre Vás.

Pohodlné dočasné vyhradené parkovanie pred budovou. Alebo dlhodobé parkovanie za zvýhodnených podmienok v blízkom garážovom dome.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Gorkého, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-586

Podrobné informácie

4 / 5
210 m²
úplne prerobený
10 m²
plastové
juhovýchodná

Napíšte nám