LEXXUS | moderný 1i byt v novostavbe z Marca 2024, Slnečnice POP - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | moderný 1i byt v novostavbe z Marca 2024, Slnečnice POP

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 26.85 m²
ulica Labutia

1-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Na predaj, útulný1 –izbový nízkoenergetický byt s výbornou dispozíciou vo vyhľadávanej modernej novostavbe právoplatne skolaudovanej Marec 2024 Slnečnice POP – Zóna Mesto, Labutia ulica (BA V).

Slnečný byt v štandarde má rozlohu 23,55m2 plus pohodlný balkón 3,3m2 a s hĺbkou až dva metre, je situovaný na ideálnom 3./8. posch. s moderným výťahom.
Južný byt s predprípravou na klimatizáciu, vlastnou rekuperáciou vzduchu a veľkoplošnými oknami, hneď pri vstupe zaujme priestor na samostatný šatník. Krásne svetlý byt disponuje otvorenou izbou s výstupom na balkón, ktorá plynule prechádza cez jedálenskú časť až do kuchynského priestoru s možnosťou pre komfortnú kuchynskú linku. Vzdušná izba je orientovaná do tichého priestoru so zeleňou. Praktická kúpeľňa s priestranným sprchovým kútom, priestorom pre práčku so sušičkou a veľkým umývadlom s možnosťou skrinky s úložným priestorom. Toaleta ideálne dopĺňa priestor kúpeľne. Pivničná kobka na prízemí bytového domu, príjemne znásobuje úložný priestor. (5.500,-€)

Výnimočná štvrť pre ľudí, ktorí hľadajú mestský spôsob bývania so službami, ale zároveň majú radi kontakt s prírodou. Moderná lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, blízkosť odpočinkových možností a príjemné prostredie znásobujú bonitu bývania. Mestský charakter bytov, špičková architektúra, v prostredí neďaleko lužných lesov je ideálny pre moderných ľudí, ktorí vedia spomaliť, ale chcú si užívať aj benefity veľkomesta. Rovnováhu medzi pokojným a mestským životom nájdete práve tu.

Rýchly prístup do centra mesta. Autom do 10 minút a s MHD len o čosi dlhšie.. s električkou (2024) budú Slnečnice POP ideálnou polohou v meste. Pohodlné a absolútne bezproblémové parkovanie je možne na vonkajšom parkovacom mieste (15.500,-€) v tesnej blízkosti bytového domu s prechodom chôdzou len pár krokov..ideálne miesto pre každý typ bývania, vlastník alebo nájomca!

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Labutia, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-576

Podrobné informácie

3 / 8
26.85 m²
3.30 m²
2.50 m²
vlastné vyhradené
plastové
južná

Napíšte nám