LEXXUS | moderný a dizajnový 3i Penthouse v parku, s parkovaním, NUPPU - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | moderný a dizajnový 3i Penthouse v parku, s parkovaním, NUPPU

Predaj, Bratislava - Nivy

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 74 m²
ulica Mlynské nivy

3-izbový byt na predaj v lokalite Bratislava - Nivy v Ružinove, Bratislava

Na predaj, štýlovo zariadený 3i byt vo vysokom štandarde na mieru pod dohľadom architekta, s výhľadom na Ružinov či Karpaty, v novostavbe NUPPU, v obľúbenej časti Ružinova-Nivy, BA II.

Pohodlný a plne klimatizovaný byt s vonkajšími hliníkovými žalúziami na diaľkové ovládanie, má rozlohu 65 m2 plus dve terasky, pivničná kobka a je situovaný na 6./ 6.posch. s výťahom a s unikátnym zázemím projektu.

Štýlový a slnečný priebežný Penthouse s dokonalou orientáciou a s dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite, sa predáva kompletne zariadený kvalitným vstavaným nábytkom na mieru. Vstupná chodba s kvalitným roll door šatníkom a nápadito riešeným priestorom na sedenie s botníkom. Nočná časť je tvorená dvomi spálňami s roll door šatníkmi a s veľkou manželskou posteľou na mieru, s východnou orientáciou a s výstupom na rannú terasku. Samostatnú kúpeľňu s vaňou a s unikátnym priestorom na práčku a sušičku dotvára dizajnový obklad živým machom. Samostatná toaleta s umývadlom a s obrazom zo živého machu. Dennú časť tvorí dizajnová kuchynská linka so spotrebičmi, skrytou vinotekou a barovým pultom všetko s Led podsvietením. Jedálensky priestor s rozkladacím masívnym stolom plynule prepája kvalitne zariadenú obývaciu izbu s orientáciou na západ a s východom na večernú terasku.

Unikátne zázemie projektu tvoria moderné prvky ako sú park s grilovacími priestormi, športoviská, kaviarne či potraviny. Všetko určené pre Vaše pohodlie.. Projekt NUPPU spoločne vytvára harmonickú súhru a zároveň atraktívne a kvalitné bývanie.

Zmysluplný projekt je svojou polohou predurčený pre pohodlný a aktívny mestský život v blízkosti centra mesta. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť. Nuppu, to sú kvalitné a praktické byty, funkčná architektúra i verejné priestory s výbornými možnosťami na šport či relax, a to všetko len kúsok od vášho nového domova.

Atraktívna štvrť vytvorí priestor plný energie, nápadov a priateľstiev na celý život. Stane sa novým centrom Ružinova a rozkvitne s ním do krásy. Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty a nová zástavka MHD. Ak túžite po aktívnom živote, NUPPU je ideálnou voľbou.

Parkovanie je voľné a k dispozícii je aj vyhradené vonkajšie, prekryté parkovacie státie veľkej výmery (17m2), s bezpečnostnými prvkami v cene 20.000,-€ a vnútorné garážové státie v cene 23.500,-€ . TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mlynské nivy, Bratislava - Nivy, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-575

Podrobné informácie

6 / 6
74 m²
áno - 2
vlastné vyhradené
plastové
západná

Napíšte nám