LEXXUS | moderný a slnečný ešte neobývaný 2i byt s loggiou a výhľadom - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | moderný a slnečný ešte neobývaný 2i byt s loggiou a výhľadom

Predaj, Bratislava - Lamač

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 41.5 m²

2-izbový byt na predaj v Lamači, Bratislava

Na predaj, krásne presvetlený 2i byt v štandarde, s juhovýchodným výhľadom do parku a na okolie, v novostavbe BORY, BA IV.

Pohodlný a nepoužívaný 2i byt s vonkajšími hliníkovými žalúziami na diaľkové ovládanie, má rozlohu 41,5 m2 vrátane loggie 4,3 m2, plus pivničná kobka a je situovaný na 4np./ 6.np. s výťahom a s unikátnym zázemím projektu.

Štýlový a slnečný byt s výbornou orientáciou a s dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite, sa predáva v kvalitnom štandarde developera.

Vstupná chodba s priestorom na kvalitný skriňový systém a s priestorom na nápadito riešený botaník. Nočná časť je tvorená samostatnou spálňou s priestorom na roll door šatník na mieru a s priestorom pre veľkú manželskú posteľ na mieru. Priestranná kúpeľňa s priestorom pre práčku, s toaletou a s veľkým, murovaným sprchovým kútom s dizajnovou sklenenou zástenou dotvára pripravenosť bytu na precízne zariadenie. Dennú časť tvorí obývacia izba, s možnosťou pracovného priestoru a pohodlnej sedacej súpravy, so zmyslom pre detail. Rozsiahly priestor pre dizajnovú kuchynskú linku so spotrebičmi s Led podsvietením, ktorej dispozícia umožňuje plynule prechádzať cez jedálensky priestor do obývacej časti s výstupom na príjemnú loggiu s pekným výhľadom.

Unikátne zázemie projektu tvoria moderné prvky. BORY navrhli tak, aby sa relax aj nevyhnutnosti vybavili pešo. V bezprostrednom okolí Vášho bývania nájdete ihriská, obchody, reštaurácie aj najmodernejšiu nemocnicu na Slovensku. To všetko spolu vo veľkorysom verejnom priestore plnom možností na to, čo radi robíte. Projekt BORY vzniká so zámerom vytvárať plnohodnotné a komfortné súčasné bývanie. Každá etapa preto svojim rezidentom ponúka priestranný park s množstvom zelene a oddychovými zónami a, samozrejme, detské a športové ihriská. Vybudovaná je sieť chodníkov a cyklociest, ktorá obyvateľom zabezpečuje bezpečný presun po celej štvrti.

Zmysluplný projekt je svojou polohou predurčený pre pohodlný a aktívny mestský život v blízkosti zelene. Záleží nám na tom, aby ste mali kde zamakať aj vydýchnuť. Na BOROCH vás čakajú tisíce m2 zelených plôch, v ktorých si môžete oddýchnuť alebo zašportovať. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť. BORY umožňujú navštíviť kaderníka aj lekára, dáte si pracovný obed alebo sa prejdete s rannou kávou pri jazierku. Pohodlne zájdete na poštu, ale aj s deťmi do škôlky.

Atraktívna štvrť vytvorí priestor plný energie, nápadov a priateľstiev na celý život. Nestrácajte čas hľadaním parkovacích miest. Na Boroch pohodlne zaparkujete, ľahko sa pripojíte na diaľnicu a vďaka plánovanej električke, ktorá bude prechádzať štvrťou cez ústredný mestský bulvár, sa do centra dostanete za 20 minút. Iný môžu byť v zápchach, kým vy už sedíte s kávou na terase. Ak túžite po aktívnom živote, BORY sú ideálnou voľbou.

Bývanie pri tom, na čom záleží...

Parkovanie je k dispozícii formou vonkajšieho parkovacieho státie v cene 14.990,-€ a úložný priestor dotvára pivničná kobka na prízemí bytového domu v cene 5.000,-€ .
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava - Lamač, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-583

Podrobné informácie

4 / 6
41.5 m²
4.30 m²
vlastné vyhradené
plastové
juhovýchodná

Napíšte nám