LEXXUS-NÁJOM, jedinečný priestor gastro prevádzky v Nivy Centrum - LEXXUS, a.s.
DSC01173.jpg
DSC06086(1).jpg
DSC01213.jpg
DSC01208.jpg
+ 3 DSC01249.jpg

NÁJOM, jedinečný priestor gastro prevádzky v Nivy Centrum

Prenájom, Bratislava - Nivy

rozloha Gastro priestory
rozloha 325 m²
ulica Mlynské nivy

Gastro priestory na prenájom v lokalite Bratislava - Nivy v Ružinove, Bratislava

Na prenájom, jedinečná gastro prevádzka v lukratívnom a dlho očakávanom lifestylovom projekte OC Nivy. Prenájom je formou odstúpenia výnimočnej nájomnej zmluvy a celého nadštandardného zariadenia priestoru a kuchyne za odplatu, čo však ponuka novému klientovi možnosť plynule prevziať zabehnutú a kvalitnú prevádzku s terasami v celkovej výmere až takmer 325m2. Unikátne Nivy Centrum, ponuka veľa možnosti komplexného strávenia voľného aj pracovného času, čím získava neustály prísun nových potenciálnych zákazníkov aj pre výnimočnú gastro prevádzku.
"Na Nivách nájdete bohatý mix obchodov a služieb, autobusovú stanicu letiskového štandardu a celoročnú tržnicu. To všetko pod verejne prístupnou zelenou strechou, ktorá bude určená pre malých aj veľkých a plná možností pre aktívny oddych a relax, šport, či prácu v náručí príjemnej zelene."
Zelená strecha ponúka možnosť odbehnúť si na piknik, na rande, alebo tri kolá na bežeckej dráhe. Tiež Vás úž čaká komunitná záhradka, zóny na cvičenie, gril, detské ihriská aj hotel pre chrobáčiky a veľa veľa zelene.
Autobusová stanica je jediné miesto, odkiaľ sa autobusom dostanete nielen do všetkých zákutí Slovenska, ale aj do zahraničia. Hurá! A konečne stanica, na ktorej aj čakanie bude radosť. Teraz cestujete na vaše obľúbené miesta z novej stanice.
Tržnica dáva na výber nákup lokálnych potravín, alebo si doprajte chutné špeciality domácej aj svetovej kuchyne.
Nivy vám ponúknu to najlepšie na jednom mieste.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mlynské nivy, Bratislava - Nivy, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-549

Podrobné informácie

posledné poschodie / 3
325 m²
325 m²

Napíšte nám