LEXXUS | pohodlné garážové státie s možnosťou OBHLIADKY, NUPPU - LEXXUS, a.s.
NUPPU - Magnolia 1_.JPG
IMG_4641.JPG
IMG_4639.jpg
IMG_4642.jpg
+ 8 IMG_4643.JPG

LEXXUS | pohodlné garážové státie s možnosťou OBHLIADKY, NUPPU

Predaj, Bratislava - Nivy

rozloha Garáže
rozloha 12.4 m²
ulica Hraničná

Garáže na predaj v lokalite Bratislava - Nivy v Ružinove, Bratislava

Na predaj, pohodlné garážové státie, v novostavbe NUPPU – Magnólia 1 (1.Etapa) v obľúbenej časti Ružinova-Nivy, BA II.

Príjemné garážové státie má rozlohu cca 12,4 m2 a je situovaný na -1./ 7.posch. s výťahom a s unikátnym zázemím projektu.

Vzhľadom na plánované sprísňovanie parkovacej politiky je kúpa vlastného garážového státia jasná voľba. S možnosťou využitia pre vlastné účely, na prenájom alebo len ako dobrá investícia do budúcna..

Unikátne zázemie projektu NUPPU - Magnolia tvoria moderné prvky ako sú elegantná práčovňa, klubovňa – voľno časové aktivity ako aj práca z domu, či skvelá voľba pre susedské stretnutia a v neposlednom rade aj pokojné parkovanie svojho auta v garáží bytového domu.

Projekt NUPPU – Magnólia spoločne vytvára harmonickú súhru a zároveň atraktívne a dostupné bývanie, kde je vlastné parkovanie nevyhnutnosťou.. Súčasťou novej štvrte je centrálny park s detským ihriskom, komunitným posedením či materskou školou.

Projekt je svojou polohou predurčený pre pohodlný, aktívny mestský život v blízkosti centra mesta a garážové státie určite oceníte. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť aj s vlastnou automobilovou dopravou, ktorá vyžaduje svoje parkovanie. Nuppu, to sú kvalitné a praktické byty, funkčná architektúra i verejné priestory s výbornými možnosťami na šport či relax, a to všetko len kúsok od vášho nového domova.

Atraktívna štvrť vytvorí priestor plný energie, nápadov a priateľstiev na celý život. Stane sa novým centrom Ružinova a rozkvitne s ním do krásy. Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty, kde je súkromne parkovacie miesto v garáži nevyhnutnosťou. Ak túžite po aktívnom živote, NUPPU je ideálnou voľbou.

Úspešná kolaudácia prebehla a odovzdanie nehnuteľností bolo realizované v roku 2023.

Vhodné aj pre ľudí s investičným zámerom. Investujte rozumne a bez starostí vďaka sprísňujúcej sa parkovacej politike.

TOPPONUKA
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hraničná, Bratislava - Nivy, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-581

Podrobné informácie

neuvedené / 7
7
12.4 m²
osobné
aktívne
áno - 1 auto
vnútorné

Napíšte nám