LEXXUS | POLYFUNKČNÁ BUDOVA po rekonštrukcii, St. Vajnorská, BA III. - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | POLYFUNKČNÁ BUDOVA po rekonštrukcii, St. Vajnorská, BA III.

Predaj, Bratislava - Nové Mesto

rozloha Budova
rozloha 745 m²
ulica Stará Vajnorská

Budova na predaj v Novom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na PREDAJ POLYFUNKČNÚ BUDOVU po kompletnej NADŠTANDARDNEJ rekonštrukcii, BA III. Nové Mesto, ul. Stará Vajnorská, celková úžitková plocha objektu je 745 m2, výmera pozemku 244 m2, 1.PP + 4.NP.
Nehnuteľnosť pozostáva zo šiestich (6) apartmánov na prenájom + jeden (1) nadštandardný penthouse + vybavená reštaurácia + kancelárske priestory a garáží.

Všetky inžinierske siete, stavebný materiál YTONG + zateplenie celého objektu a strechy, plastové okná, podlahy- dlažba a plávajúca podlaha, rekuperačné jednotky na 1.NP– výmena vzduchu bez zmeny teploty a vlhkosti vnútorného vzduchu, klimatizácia na 1.NP a samostatná klimatizácia na 4.NP, vlastné kúrenie- plynové kotle Viessmann, podlahové kúrenie sa nachádza v celej budove okrem 1.PP (garáže), kde sú umiestnené radiátory, samostatné merače elektriny na každom podlaží, kamerový systém, alarm, zmäkčovač vody, stierka + dekoratívne omietky – benátska štuka a San Marco, schválený projekt na vonkajší výťah v prípade záujmu nového vlastníka o jeho realizáciu.

POLYFUNKČNÁ BUDOVA je kompletnej rekonštrukcii, ktorá prebehla v dvoch fázach, v roku 2016 celý objekt vrátane všetkých rozvodov IS a v roku 2019 bola samostatne realizovaná rekonštrukcia samostatného PENTHOUSU na 4.NP .

POPIS:

1.PP GARÁŽ pre 5 vozidiel s bránou na diaľkové ovládanie, 2x skladový priestor, chodba, možnosť vonkajšieho parkovania pre 2 vozidlá (155 m2).

1.NP REŠTAURÁCIA so zázemím a KANCELÁRIA zvýšené prízemie, kancelária so samostatným vstupom, hlavný vchod, chodba, schodisko, technická miestnosť, kompletne vybavená kuchyňa, priestor reštaurácie rozdelený na nefajčiarsku a fajčiarsku časť, barový pult, samostatné dámske a pánske toalety. (145 m2).

2.NP 4 APARTMÁNY schodisko, priestranná komunikačná chodba, 4x (štyri) samostatné apartmány, vybavené kuchynskou linkou (varná doska, chladnička), sociálnym zázemím (kúpeľňa so sprchovým kútom, WC a umývadlom)a izbou s posteľami a TV, bezpečnostné dvere so vstupom na kartu, technická miestnosť. (145 m2).

3.NP 2 APARTMÁNY 2 izbový + 1 izbový apartmán s príslušenstvom a vybavením, schodisko, komunikačná chodba.
Na chodbe sa nachádza samostatný vstup s dverami z mliečneho skla na odtlačok prsta na schodisko vedúce do luxusného bytu(150,96 m2).

4.NP PENTHOUSE schodisko, predsieň so samostatnou toaletou a sedením, priestor na fitness aktivity a odkladací priestor, vstup do bytu posuvnými nepriehľadnými senzorickými dverami, talianska dlažba, inteligentný systém ovládania, všetky spotrebiče Miele, klimatizácia Daikin, Kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, samostatná špajza. Tejto časti priestoru dominuje veľký kamenný stôl s barovými stoličkami, priestor pokračuje obývacou časťou so sedením a veľkoplošnou obrazovkou, samostatný šatník s nábytkom na mieru a led podsvietením, v spálni sa nachádza manželská posteľ Matrachello, taliansky sektorový nábytok a osvetlenie- nočné lampy a luster, kúpeľňa WC Duravit navyššia trieda s bidetom a odsávaním, pračka a sušička Miele, sprchový kút, sanita Grohe, hydromasážna vaňa, (150m2).

Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená nadštandardným nábytkom a komponentmi okrem 3.NP, reštaurácia je kompletne a štýlovo zariadená a vybavená, taktiež apartmány sú plne zariadené a vybavené.

Penthouse je zariadený a vybavený luxusným zariadením na mieru.

Apartmány sú prenajaté a generujú vlastníkovi budovy každomesačný príjem respektíve výnos.

V prípade záujmu o doplňujúce informácie alebo obhliadku predmetnej nehnuteľnosti nás kedykoľvek kontaktujte.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Stará Vajnorská, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-715

Podrobné informácie

4
244 m²
745 m²
áno - 2
áno - 5 áut
plastové
asfaltová cesta

Napíšte nám