LEXXUS-PREDAJ 1,5i byt s balkónom, POP Slnečnice, BA V., 36,47 m2 - LEXXUS, a.s.
IMG_1488.jpeg
IMG_1484.jpeg
IMG_1485.jpeg
IMG_1475.jpeg
+ 4 IMG_1471.jpeg

PREDAJ 1,5i byt s balkónom, POP Slnečnice, BA V., 36,47 m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 36.47 m²
ulica Labutia

2-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj 1,5 izbový byt s exteriérom s dobrou orientáciou v kvalitnom nízkoenergetickom projekte POP Slnečnice- , Labutia ul., poschodie 3/8, 4.NP., výťah.

Celková výmera bytu je 36,47 m2, vnútorná plocha bytu 32,64 m2, balkón 3,83 m2.

POPIS: vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC Geberit , obývacia izba s kuchynskou časťou a predprípravou na KL, východ na balkón.

Celková cena zahŕňa štandard: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, veľké francúzske plastové okná, laminátové parkety, dlažba, obklady, sanita, sprchový kút, batérie, radiátory, optické rozvody KTV a internetu.

Byt sa nachádza v novej časti obľúbeného projektu Slnečnice a zároveň sa nachádza v blízkosti zelene a s dobrou dostupnosťou do centra a novej električkovej trate Janíkov dvor .

Predmetný byt má výbornú dispozíciu s možnosťou rozdelenia interiéru na dennú a nočnú časť, je orientovaný na južnú stranu s výhľadom, v blízkosti lužného lesa a cyklistickej hrádze, parková úprava okolia, zeleň.

Zóna POP ponúka kvalitné bývanie, výbornú dostupnosť na obchvat mesta, diaľnicu, ako aj do centra mesta, občianska vybavenosť - v blízkosti potraviny, reštaurácia, lekáreň, MHD, služby.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania a zároveň blízkosti prírody s možnosťami aktívneho odpočinku.

V blízkosti je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.


Cena predmetného bytu v prevedení štandard je 167.900,-EUR, aj na HÚ.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Labutia, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-751

Podrobné informácie

3 / 7
36.47 m²
úplne prerobený
3.83 m²
vlastné vyhradené
plastové
južná

Napíšte nám