LEXXUS-PREDAJ 1,5i byt s VÝHĽADOM, Drobného ul., Dúbravka, 33,02 m2 - LEXXUS, a.s.
5.jpg
6.jpg
10.jpg
1.jpg
+ 8 3.jpg

PREDAJ 1,5i byt s VÝHĽADOM, Drobného ul., Dúbravka, 33,02 m2

Predaj, Bratislava - Dúbravka

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 33.02 m²
ulica Drobného

1-izbový byt na predaj v Dúbravke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 1,5 izb. byt (pôvodne 1 izbový byt ) v žiadanej a časti Dúbravky s PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM , BA IV., Drobného ul., posch. 12/12, celková výmera bytu je 33,02 m2 + pivnica, 2x výťah.

POPIS: vstupná predsieň , samostatné WC a kúpeľňa so sprchovým kútom, obývacia izba s kuchynskou časťou- kuchynská linka na mieru, spálňa s oknom.

Byt prešiel v roku 2012 kompletnou rekonštrukciou : plastové okná (7 komorové), plávajúca podlaha (hrúbka 8 mm) , kuchynská linka na mieru, nová sanita, v kúpeľni sprchový kút, kúpeľňový nábytok, vstavaná skriňa na mieru v predsieni, nové interiérové dvere a zárubne, nábytok na mieru v spálni. Úplne nové vstupné bezpečnostné dvere.

Zmenou dispozície vznikli 2 obytné miestnosti, ktoré rozdelujú byt na dennú a samostatnú nočnú časť.

Bytový dom je zateplený , 2x nový výťah, vstupná brána na magnetický čip, vyregulované kúrenie, merače tepla, menené stúpačky, optický internet Orange a SWAN.

Slušní vchod aj priami susedia, 4 byty na poschodí, orientácia bytu na južnú stranu, tiché prostredie.

Byt poskytuje veľmi pekný panoramatický výhľad, výborná poloha a občianska vybavenosť:

v pešej dostupnosti MHD, škola , škôlka, tenisové kurty, OC Saratov- pošta, potraviny Billa, lekáreň, banky, služby, v blízkosti OC Dubrawa- potraviny Tesco, lekáreň, služby. Dobré dopravné napojenie na diaľničný obchvat ako aj do centra mesta, Borry mall 5 min. autom. možnosť parkovania z oboch strán bytového domu.

Mestská časť Dúbravka ponúka obyvateľom aktívny život v blízkosti prírody, športové aktivity- cyklistické a turistické trasy, zimný štadión, 2x bedmintonová hala, 2 futbalové ihriská, tenisové kurty, kúpalisko.

Byt je kúpou voľný, aj na HÚ.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Drobného, Bratislava - Dúbravka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-668

Podrobné informácie

vrátane provízie
12 / 12
33.02 m²
po rekonštrukcii
verejné
plastové
južná

Napíšte nám