LEXXUS-PREDAJ 1i byt, ČEREŠNE, BA IV., Dúbravka,37,85 m2, REZERVOVANÝ - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 1i byt, ČEREŠNE, BA IV., Dúbravka,37,85 m2, REZERVOVANÝ

Predaj, Bratislava - Dúbravka

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 31.68 m²
ulica Polianky

1-izbový byt na predaj v Dúbravke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj SKOLAUDOVANÝ 1 izbový byt s veľkou loggiou a s PIVNICOU v žiadanom dizajnovom projekte Čerešne, I.ETAPA, BA IV., Dúbravka, ul.Polianky, celková výmera bytu s prílušenstvom 37,85 m2, z toho vnútorná plocha bytu 31,68 m2 + loggia 4,19 m2 + pivnica 1,98 m2, výťah, poschodie 4/5, 5. NP.

POPIS: vstupná hala (6,26 m2), kúpeľňa (3,49 m2), denná časť (21,93 m2) z toho kuchynská časť (5,73 m2), obývacia izba (16,20 m2), loggia (4,19 m2), pivnica (1,98 m2).

Byt sa predáva v prevedení HOLOBYT, čo ponúka kupujúcemu ideálnu voľbu výberu štandardu podľa vlastných predstáv.
V cene sú zahrnuté vstupné bezpečnostné dvere, plastové okno a balkónové dvere s tepelnoizolačným trojsklom, predpríprava na kuchynskú linku ako aj na sanitu v sociálnej časti bytu.

Štandard bytového domu: hliníkové vchodové dvere do vchodu, domáci videovrátnik s otváraním dverí, obklady a dlažba v spoločných priestoroch, výťah s kapacitou 8 osôb.
Pre obyvateľov projektu je k dispozícií klubovňa, grilovacia terasa, sánkovací kopec, vodná lagúna, komunitné záhradky, crossfitová zóna, multifunkčné ihrisko, komunitné záhrady, recepcia.

Bezproblémové parkovanie zabezpečuje v bezprostrednej blízkosti parkovisko supermarketu Kaufald, prípadne možnosť dokúpenia parkovacieho státia v areáli priamo od developera projektu.

Orientácia bytu na SV s panoramatickým výhľadom na Karpaty, televíznu vežu Kamzík.

Dizajnová Novostavba Čerešne je skvelým štartom pre výlety do prírody a na prechádzky v lesoparku za domom alebo cyklotrasa na Železnú studničku, ktorá vedie priamo pred domom. Dopravná dostupnosť- v blízkosti sa nachádza výjazd na obchvat mesta, respektíve do tunela Sitina. Doslova pár krokov od domu je supermarket Kaufland.

Mestská časť Dúbravka ako aj blízkosť prírody- Devínska Kobyla, ponúka rôzne športové aktivity- cyklotrasy, zimný štadión, 2x bedmintonová hala, 2 futbalové ihriská, tenisové kurty, kúpalisko Rosnička, v pešej dostupnosti MHD.

Príjemná lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť, možnosti športových aktivít a oddychu. Kúpna cena zahŕňa aj murovanú pivničnú kobku.
Byt je kúpou voľný, 100% pravny stav, LV bez tiarch, aj na HÚ.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Polianky, Bratislava - Dúbravka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-613

Podrobné informácie

4 / 5
31.68 m²
holopriestor
4.19 m²
1.98 m²
verejné
plastové
severozápadná

Napíšte nám