LEXXUS-PREDAJ 1i byt Nejedlého ul., Dúbravka, 37,70 m2 REZERVOVANÉ - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 1i byt Nejedlého ul., Dúbravka, 37,70 m2 REZERVOVANÉ

Predaj, Bratislava - Dúbravka

rozloha 1
1-izbový byt
rozloha 37.7 m²
ulica Nejedlého

1-izbový byt na predaj v Dúbravke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 1 izb. byt v žiadanej a tichej časti Dúbravky, BA IV., Nejedlého ul., posch. 5/12, celková výmera bytu s príslušenstvom je 37,70 m2, pivnica, 2x nový výťah,

POPIS: vstupná predsieň , samostatné WC a kúpeľňa, izba so vstupom z predsiene, komunikačná chodba, kuchynská linka na mieru, potravinová skriňa.

Byt je po staršej rekonštrukcii: plastové okná, podlahy: v izbe laminátové parkety , inak PVC a koberec, vstavaná šatníková skriňa v predsieni, menená kuchynská linka, bezpečnostné vstupné dvere.

Bytový dom je po rekonštrukcii: zateplenie, nová vstupná brána na magnetický čip, 2x nový výťah, plastové okná v spoločných priestoroch, vyregulované kúrenie- merače tepla, menené stúpačky, optický internet .

Výborná poloha a občianska vybavenosť : v pešej dostupnosti MHD, škola , škôlka, OC Saratov- pošta, potraviny Billa, lekáreň, banky, služby, v blízkosti OC Dubrawa- potraviny Tesco, lekáreň, služby. Dobré dopravné napojenie na diaľničný obchvat ako aj do centra mesta, Borry mall 5 min. autom.

Bezproblémové parkovanie: novovybudované parkovisko pre 20 vozidiel , tichá lokalita, zeleň, orientácia bytu na svetové strany: JUH.

Mestská časť Dúbravka ponúka obyvateľom aktívny život v blízkosti prírody, športové aktivity- cyklistické a turistické trasy, zimný štadión, 2x bedmintonová hala, 2 futbalové ihriská, tenisové kurty, kúpalisko.

Príjemná lokalita, slepá ulica, slušní susedia, 4 byty na poschodí, aj na HÚ. Byt nie je kúpou voľný, presnejšie informácie Vám radi poskytneme osobne alebo telefonicky . TOPPONUKA TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nejedlého, Bratislava - Dúbravka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-583

Podrobné informácie

vrátane provízie
5 / 12
37.7 m²
čiastočne prerobený
verejné
plastové
južná

Napíšte nám