LEXXUS-PREDAJ 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA OMNIA, BA II.,38,08 m2 - LEXXUS, a.s.
2.JPG
1.JPG
IMG_3384.JPG
IMG_9652.JPG
+ 5 podorys.jpg

PREDAJ 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA OMNIA, BA II.,38,08 m2

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 35.07 m²
ulica Tomášikova

1-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj atraktívny 1 izbový byt s balkónom v NOVOSTAVBE projektu OMNIA, vo výstavbe, kolaudácia 04/2021, BA II., Ružinov, Tomášiková ulica, poschodie 5/6. Celková výmera nehnuteľností vrátane príslušenstva je 38,08 m2, vnútorná plocha bytu je 35,07 m2 + balkón 3,01 m2.

POPIS: predsieň (4,74 m2), kúpeľňa s WC (4,06 m2), priestranná obývacia izba (22,03 m2) s východom na balkón (3,01 m2), kuchyňa (4,24 m2).
Garážové státie sa nachádza na -1. poschodí objektu.


Celková cena zahŕňa kvalitný štandard : vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere so zárubňami, sanita: sprchový kút a WC Geberit, obklad, dlažba v kúpeľni, laminátové parkety, pred príprava na kuchynskú linku a na klimatizáciu- rozvody klimatizácie sú dotiahnuté po vstupné dvere do bytu.

Moderná architektúra a poloha projektu je určená pre aktívnych mladých ľudí, ktorí hľadajú spojenie aktívneho mestského života s kompletnou občianskou vybavenosťou a možnosťami aktívneho trávenia voľného času v blízkosti športovísk.

Obľúbená a žiadaná lokalita Ružinova s výbornou infraštruktúrou a dopravným napojením. Predmetný byt so západnou orientáciou je situovaný v objekte D, ktorý sa bude nachádzať v rámci projektu najďalej od Tomášikovej ulice.

V pešej blízkosti sa nachádza upravený areál so športoviskami a jazerom Kuchajda, Kaufland, futbalový štadión Pasienky, klientské centrum, Fresh market, obchodné centrum R1, železničná stanica Nové Mesto, národný futbalový štadión, športová hala Pasienky, športová hala Mladosť, zimný štadión Ondreja Nepelu, Billa, multifunkčné športové centrum Fit Camp Drieňová, Štrkovecké jazero, Paneurópska vysoká škola, Ružinovská nemocnica s poliklinikou, služby, obchody, reštaurácie,kaviarne.

Cena predmetného 1 izbového bytu v štandardnom vyhotovení je 139.900,- eur. K bytu je k dispozícii 1x garážové miesto v suteréne objektu za sumu 19.000,- eur.

Ďalšie doplňujúce informácie ohľadom predmetnej ponuky a celkovej kúpnej ceny Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí, v súčasnosti nie je potrebné mať k dispozícii celú kúpnu cenu, jedná sa o formu postúpenia práv a povinností na nového kupujúceho.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Tomášikova, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-577

Podrobné informácie

vrátane provízie
5 / 6
35.07 m²
pôvodný
3.01 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám