LEXXUS-PREDAJ 1i byt SLNEČNICE- zóna VILADOMY, BA V., 31,37 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 1i byt SLNEČNICE- zóna VILADOMY, BA V., 31,37 m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha 1
1-izbový byt
rozloha 26.13 m²

1-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj NOVOSTAVBU 1 izbového bytu s veľkým exteriérom v kvalitnom nízko-energetickom projekte Slnečnice- zóna VILADOMY, Azúrová ul., poschodie 4/5, 5.NP, výťah.

Celková výmera bytu je 31, 37 m2, vnútorná plocha bytu 26,13 m2, loggia 5,24 m2,

POPIS: vstupná hala (4,67 m2), kúpeľňa so sprchovým kútom a WC (3,61 m2), kuchyňa (5,74 m2), obývacia izba (11,25 m2), loggia (5,24 m2).

Cena zahŕňa kvalitný štandard: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, veľké francúzske plastové okná, laminátové parkety, dlažbu, obklady, sanitu, sprchový kút, batérie, predpríprava na kuchynskú linku, radiátory, rozvody KTV a internet.


Predmetný byt je orientovaný na západnú stranu a je situovaný v najžiadanejšej časti projektu SLNEČNICE v blízkosti lužného lesa a cyklistickej hrádze, parková úprava okolia.

Ponúka najvyššiu kvalitu bývania v celom komplexe, súkromie a tiché prostredie, občianska vybavenosť- potraviny, reštaurácia, MHD.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania a zároveň blízkosti prírody s možnosťami aktívneho odpočinku.

V bezprostrednej blízkosti je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.

Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),
aj na HÚ, kolaudácia 03/2020.Cena bytu vrátane uvedeného štandardu + 1 vonkajšie parkovacie státie pred bytovým domom, cena dohodou.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-567

Podrobné informácie

vrátane provízie
4 / 5
26.13 m²
pôvodný
5.24 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám