LEXXUS-PREDAJ 1i byt UNIQ Slnečnice, zóna Viladomy, BA V., 30,56 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 1i byt UNIQ Slnečnice, zóna Viladomy, BA V., 30,56 m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 30.56 m²
ulica Fialová S19-D2-04-05

1-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj 1 izbový byt s exteriérom s dobrou orientáciou v kvalitnom nízkoenergetickom projekte UNIQ Slnečnice- zóna VILADOMY, Fialová ul., poschodie 3/7, výťah.

Celková výmera bytu je 30,56 m2, vnútorná plocha bytu 24,87 m2, balkón 5,69 m2.

POPIS: vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC Geberit , obývacia izba s kuchynskou časťou a predprípravou na KL, východ na balkón.

Celková cena zahŕňa štandard: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, veľké francúzske plastové okná, laminátové parkety, dlažba, obklady, sanita, sprchový kút, batérie, radiátory, optické rozvody KTV a internetu.

Jedinečná a zároveň posledná časť zóny Viladomy UNIQ ponúka nadštandardný dizajn a kvalitu bývania v novej štvrti a zároveň sa nachádza v blízkosti zelene a s dobrou dostupnosťou do centra.
Predmetný byt je orientovaný na západnú stranu s výhľadom do vnútrobloku až vo štvrtej línii od hlavnej cesty a v blízkosti lužného lesa a cyklistickej hrádze, parková úprava okolia, zeleň, multifunkčné ihriská a cyklo chodníky, vonkajší gril pre obyvateľov atď.

Ponúka kvalitné bývanie , súkromie a tiché prírodné prostredie, výborná dostupnosť na obchvat mesta, diaľnicu, ako aj do centra mesta, občianska vybavenosť - potraviny, reštaurácia, lekáreň, MHD.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania a zároveň blízkosti prírody s možnosťami aktívneho odpočinku.


V bezprostrednej blízkosti je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.
Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),
aj na HÚ.

Cena predmetného bytu v prevedení štandard je 129.900,-EUR + vonkajšie parkovacie státie pred domom, cena dohodou.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Fialová S19-D2-04-05, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-701

Podrobné informácie

2 / 7
30.56 m²
úplne prerobený
3.90 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám