LEXXUS-PREDAJ 1i byt v novostavbe TAMMI V., BA IV., 31,22 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 1i byt v novostavbe TAMMI V., BA IV., 31,22 m2

Predaj, Bratislava - Dúbravka

rozloha 1
1-izbový byt
rozloha 31.22 m²
ulica Pri Hrubej lúke

1-izbový byt na predaj v Dúbravke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj príjemný 1 izbový byt IHNEĎ K NASŤAHOVANIU s PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM v nízko energetickej novostavbe obľúbeného projektu TAMMI V., Dúbravka , celková výmera bytu 31,22 m2 + pivničná kobka 2 m2, posch. 10/13, 11.NP, 2x výťah.

POPIS: vstupná hala (4,36 m2), kúpeľňa s vaňou, umývadlom, priestorom na pračku a WC (4,93 m2), obývacia izba s kuchynským kútom a s predprípravou na kuchynskú linku - (21,93 m2)

Veľmi zaujímavá dispozícia a presvetlenie bytu , orientácia bytu na východnú stranu s panoramatickým výhľadom na Malé Karpaty a Kamzík , kvalitný štandard: veľké plastové okná, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, laminátová podlaha, sanita, obklad a dlažba v kúpelni.

Projekt realizovaný renomovanou spoločnosťou YIT Slovakia a.s. ponúka moderné bývanie a spĺňa prísne nízkoenergetické štandardy.

Súčasťou areálu je súkromný park s detským ihriskom a záhradnou úpravou, ktorý sa nachádza na streche garážového domu.

Výborná občianska vybavenosť: obchodné centrum Dubrawa : lekáreň, potraviny Tesco, holičstvo, čistiareň, služby, MHD, školy, škôlky, pošta, banky, dobré dopravné napojenie, v blízkosti obchodné centrum Bory mall.

Mestská časť Dúbravka ako aj blízkosť prírody- Devínska Kobyla, ponúka rôzne športové aktivity- cyklistické a turistické trasy, zimný štadión, 2x bedmintonová hala, 2 futbalové ihriská, tenisové kurty, kúpalisko.

Cena bytu vrátane kvalitného štandardu a pivničnej kobky je 104.900,-Eur + 1 vnútorné garážové státie na prízemí bytového domu , cena dohodou.


Aj na HÚ, bytový dom je SKOLAUDOVANÝ s možnosťou NASŤAHOVANIA.Poloha nehnuteľnosti na mape

Pri Hrubej lúke, Bratislava - Dúbravka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-562

Podrobné informácie

vrátane provízie
10 / 13
31.22 m²
pôvodný
2 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám