LEXXUS-PREDAJ 2i byt - City Park Ružinov, 68,50m2,REZERVOVANÉ - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 2i byt - City Park Ružinov, 68,50m2,REZERVOVANÉ

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha 4
2-izbový byt
rozloha 68.5 m²
ulica Jarabinková

2-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj skolaudovaný veľkometrážny 2 izbový byt v rezidenčnom projekte City Park Ružinov, ktorý sa nachádza medzi ulicami Plynárenská a Jarabinková, BA II, Nivy, celková výmera 68,50 m2, nadštandardná výška stropov - 3,44 m okrem predsiene, kde sa nachádza klimatizácia, (2,70 m), bodové osvetlenie, 3-4 x výťah, 3 nadzemné podlažie posch. 2/22, parkovanie: vlastné vyhradené garážové státie v suteréne objektu. Celý rezidenčný projekt vrátane veže C je kompletne právoplatne skolaudovaný.

ŠTANDARD:
bezpečnostné vstupné dvere, presvetlenie priestoru zabezpečujú vysoké okná s hliníkovým profilom s prerušovaným tepelným mostom s izolačným dvojsklom so zníženou vnútornou parapetnou doskou werzalit, vonkajšie parapety – hliníkové vo farbe okenných rámov, kúrenie – v izbách výhrevné telesá s termostatickými hlavicami, domáci telefón,

Kompaktný a upravený projekt vrátane vnútroblokov s udržiavanou parkovou úpravou so zeleňou a drevinami, detským ihriskom s lezeckou stenou, vyhradený priestor pre výbeh psov, spoločenská miestnosť pre rezidentov.

Výnimočná ucelená lokalita spája v sebe charakter business zóny s moderným mestským životom, výborná poloha a dopravná dostupnosť do centra mesta, v blízkosti MHD, cyklistický chodník, občianska vybavenosť: fitness centrum, ambulancie, lekáreň, reštaurácie, kaviarne, detské ihrisko, park. V blízkosti SND, Centrálne trhovisko, výborné a jednoduché dopravné napojenie do centra ako aj na dialničný obchvat mesta.

Komfort projektu umocňuje obchodná zóna, ktorá sa bude nachádzať na prízemí každého bloku, s prevádzkami obchodu a služieb.
Kľudné a tiché prostredie v modernej novovybudovanej zóne širšieho centra mesta.

Apartmán je vhodný na moderné bývanie ale aj na podnikateľské účely ako napr. sídlo firmy, administratívne účely, ateliér, služby, podnikateľské účely kreatívneho priemyslu.

Cena predmetnej nehnuteľnosti je 169.000,-EUR + 1x garážové státie v suteréne objektu ihneď pri výťahoch vo výmere 13,47 m2 za cenu 19.000,-EUR.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jarabinková, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-552

Podrobné informácie

vrátane provízie
2 / 22
68.5 m²
pôvodný
vlastné vyhradené
hliníkové
juhozápadná

Napíšte nám