LEXXUS-PREDAJ 2i byt GALVANIHO DVORY 2, NOVOSTAVBA, BA II.,49,50 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 2i byt GALVANIHO DVORY 2, NOVOSTAVBA, BA II.,49,50 m2

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 42.46 m²
ulica Galvaniho

2-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj SKOLAUDOVANÝ 2 izbový byt s veľkou loggiou v Ružinove v projekte GALVANIHO DVORY 2, BA II., Galvaniho ul.,

Poschodie 5/9, 6.NP, výťah.

POPIS:
Dispozícia: Celková výmera bytu s príslušenstvom je 49, 50 m2, vnútorná plocha bytu 42,46 m2 + veľká loggia 5,57 m2.
vstupná chodba (3,89 m2), kúpeľňa s toaletou a radiátorom (4,28 m2), obývacia izba s kuchynským kútom a predprípravou na KL (21,75 m2), spálňa (12,54 m2), veľká loggia (5,57 m2), pivničná kobka (1,47 m2).
VYBAVENIE
Cena zahŕňa vyššie základné štandardné vybavenie bytu : bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne, predpríprava na kuchynskú linku, podlahy- laminátové parkety , dlažba, obklad, sanita - WC Geberit, umývadlo, vaňa, veľké plastové okná s izolačným trojsklom a predprípravou na vonkajšie elektrické žalúzie, digitálny merač tepla, domáci video vrátnik.

Orientácia bytu na svetové strany- VÝCHOD.
Vo vnútrobloku sa nachádza upravené átrium s parkovou úpravou, lavičkami a menším detským ihriskom, ktorý slúži majiteľom bytov.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou.


LOKALITA
Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, diaľničný obchvat), kompletná občianska vybavenosť: v pešej dostupnosti potraviny Lidl, lekáreň, OC AVION, Ikea, Hornbach. Lokalita taktiež ponúka možnosti aktívneho odpočinku: tenisové kurty, lezecká stena K2, motokáry Max 60, voľnočasový areál Zlaté piesky.
aj na HÚ, SKOLAUDOVANÉ.


CENA
Cena predmetného bytu s balkónom pivničnou kobkou v štandardnom vyhotovení je 199.900,- EUR + vyhradené vonkajšie parkovacie státie pred domom, cena dohodou.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Galvaniho, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-673

Podrobné informácie

vrátane provízie
5 / 9
42.46 m²
pôvodný
5.57 m²
1.32 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám