LEXXUS-PREDAJ 2i byt SLNEČNICE- zóna VILADOMY, BA V.,53,19 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 2i byt SLNEČNICE- zóna VILADOMY, BA V.,53,19 m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha 2
2-izbový byt
rozloha 42.39 m²

2-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj NOVOSTAVBU priestranného 2 izbového bytu s veľkometrážnym exteriérom s orientáciou do tichého vnútorného átria v kvalitnom nízkoenergetickom projekte Slnečnice- zóna VILADOMY, Azúrová ul., poschodie 4/5, 5.NP, výťah.

Celková výmera bytu je 53,19 m2, vnútorná plocha bytu 42,39 m2, loggia 10,80 m2, nepriechodné izby.

POPIS: vstupná hala (4,87 m2), kúpeľňa so sprchovým kútom a WC (4,10 m2), kuchyňa (5,32 m2), obývacia izba (15,08 m2), spálňa (13,03 m2), loggia (10,80 m2).

Cena zahŕňa kvalitný štandard: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, veľké francúzske plastové okná, laminátové parkety, dlažbu, obklady, sanitu, sprchový kút, batérie, predprípravu na kuchynskú linku, radiátory, rozvody KTV a internet.

Predmetný byt je orientovaný na východnú stranu s výhľadom do vnútrobloku a je situovaný v najžiadanejšej časti projektu SLNEČNICE v blízkosti lužného lesa a cyklistickej hrádze, parková úprava okolia.

Ponúka najvyššiu kvalitu bývania v celom komplexe, súkromie a tiché prírodné prostredie, výborná dostupnosť na obchvat mesta, diaľnicu, ako aj do centra mesta, občianska vybavenosť - potraviny, reštaurácia, MHD.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania a zároveň blízkosti prírody s možnosťami aktívneho odpočinku.

V bezprostrednej blízkosti je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.

Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),
aj na HÚ, kolaudácia 12/2019.Cena bytu vrátane uvedeného štandardu je 164.900,-EUR + 1 vonkajšie parkovacie státie pred bytovým domom, cena dohodou.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-564

Podrobné informácie

vrátane provízie
4 / 5
42.39 m²
pôvodný
10.80 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám