LEXXUS - PREDAJ 3 izb.byt + vlast.parkovacie miesto Nová Vrakuňa - LEXXUS, a.s.

LEXXUS - PREDAJ 3 izb.byt + vlast.parkovacie miesto Nová Vrakuňa

Predaj, Bratislava - Vrakuňa

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 73.6 m²
ulica Majoránová

3-izbový byt na predaj vo Vrakuni, Bratislava

Na predaj 3 izb.byt v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami, v lokalite obývanej prevažne mladými rodinami, neďaleko Vrakunského lesoparku.

Byt sa nachádza na 2 poschodí s vyhradeným vlastným parkovacím miestom. Byt o rozlohe 73,6+dva balkóny je orientovaný na dve svetové strany. Obývačka s kuchyňou a kúpeľňa na západ a dve izby na východ. Byt má vlastnú vykurovaciu jednotku a tak majiteľ bytu si náklady na bývanie t.j. vykurovanie a ohrev TÚV reguluje sám podľa vlastných potrieb.
Byt je kúpou ihneď k dispozícii a čiastočne zariadenie bytu dáva novému majiteľovi možnosť byt ihneď užívať ale zároveň si ho dotvoriť podľa vlastných predstáv.
Okolie:
Milovníci aktívneho oddychu ocenia cyklistickú trasu vedúcu pozdĺž toku Malého Dunaja s napojením na Dunajskú hrádzu, možnosť splavovania Malého Dunaja s nástupným mólom v blízkosti kruhového objazdu, korčuliari využívajú vybudovanú cyklotrasu a v neďalekom lesoparku si na svoje prídu všetci, ktorí si chcú zdokonaliť cyklistické zručnosti na pumptrack dráhe. Rodiny s deťmi využijú hracie prvky v areály Vrakunského lesoparku s možnosťou pozrieť si okolie z novovybudovanej Rozhľadne.

TOPPONUKA

3D virtuálna prehliadka MatterportPoloha nehnuteľnosti na mape

Majoránová, Bratislava - Vrakuňa, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Viera  Pappová

Viera Pappová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 911 694 990

viera.pappova@lexxus.sk Maklér má 12 ponúk

PA-460

Podrobné informácie

vrátane provízie
posledné poschodie / 2
73.6 m²
úplne prerobený
10 m²
vlastné vyhradené
plastové
západná

Napíšte nám