LEXXUS-PREDAJ 3i byt + záhrada pri Horskom parku, BA I.,79 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 3i byt + záhrada pri Horskom parku, BA I.,79 m2

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 72 m²
ulica Brnianska

3-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj 3 izbový, v súčasnosti veľký 2 izbový byt, so súkromnou záhradou v blízkosti Horského parku v Starom Meste, Brnianska ulica s prístupom z Hroboňovej ulice, , podlažie 1/4, zvýšené prízemie, tehla + zateplenie.

Celková výmera bytu s príslušenstvom je 79 m2, z toho vnútorná plocha bytu je 72 m2 + murovaná pivnica v suteréne 7,20 m2 + spoluvlastnícky podiel na priľahlých pozemkoch, kde sa nachádza súkromná udržiavaná záhrada s lavičkami a ovocnými stromami + spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste a vyhradenom parkovisku iba pre obyvateľov domu, slepá ulica so vstupom z Hroboňovej ulice.

POPIS: vstupná chodba, kuchyňa s oknom a komorou, kúpeľňa s oknom, samostatné WC, priestranná obývacia izba, spálňa.
Byt je v pôvodnom stave a ponúka novému vlastníkovi možnosť realizácie rekonštrukcie ako aj výberu interiérových vstupných materiálov podľa vlastného vkusu a nárokov.

Nehnuteľnosť svojou vhodnou dispozíciou a veľkou výmerou ponúka nenáročnou stavebnou úpravou zmenu izbovosti na plne funkčný 3 izbový byt. Vlastné kúrenie- plynový kotol a zásobník teplej vody, v izbách drevené parkety, vysoké stropy ( 2,96 m2).

Samotný byt sa nachádza v zadnej časti bytového domu a je orientovaný oboma izbami do tichej záhrady (JZ) na ulicu Prokopa Veľkého a súčasnou kuchyňou a kúpeľňou do súkromného vnútorného dvora (SZ) s parkoviskom iba pre obyvateľov predmetného a susedného bytového domu, slušní susedia.

Bytový dom sa nachádza v najžiadanejšej a najlukratívnejšej časti mesta, v bezprostrednej blízkosti a pešej dostupnosti Horského parku (80 m), Kalvárie, taktiež sa v pešej dostupnosti nachádza MHD, potraviny večierka, zubná ambulancia, výborné dopravné napojenie do centra mesta ako aj na obchvat mesta.

100% právny stav, aj na HÚ, kúpou voľný,TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Brnianska, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-662

Podrobné informácie

vrátane provízie
1 / 4
72 m²
pôvodný
7.20 m²
vonkajšie
drevené
juhozápadná

Napíšte nám