LEXXUS-PREDAJ 3i tehlový byt , BA III.,Chemická ul.,85 m2 REZERVOVANÉ - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 3i tehlový byt , BA III.,Chemická ul.,85 m2 REZERVOVANÉ

Predaj, Bratislava - Nové Mesto

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 81 m²
ulica Chemická

3-izbový byt na predaj v Novom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj príjemný 3 izbový byt v nízko podlažnom tehlovom bytovom dome priamo pri parku Mierová kolónia, posch. 2/2, Chemická ulica,
BA III., Nové Mesto, celková výmera bytu je 85 m2 , z toho 4 m2 balkón + veľkorozmerná murovaná pivnica patriaca k bytu v suteréne vo výmere 12 m2, tehla + zateplenie.

POPIS: vstupná a komunikačná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s oknom, detská izba, obývacia izba s jedálenskou časťou, rodičovská spálňa so šatníkovými skriňami.

Byt prešiel rekonštrukciou : plastové okná, menené interiérové dvere, laminátová podlaha + dlažba, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Bytový dom je zateplený, menené stúpačky, vyregulované kúrenie- merače tepla, v riešení rekonštrukcia spoločných priestorov respektíve schodiska. Upravené chodníky a vonkajšie miesta na parkovanie. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie státie priamo pred vchodom.

Orientácia bytu na dve svetové strany, 2 nepriechodné izby, úplné tiché a komorné prostredie a upravené okolie. Priamo pod oknami sa nachádza udržiavaný park s lavičkami, detským ako aj streetworkovým ihriskom. Výborné priame dopravné napojenie na Rožňavskú respektíve Vajnorskú ulicu.

Naozaj pokojnú a kľudnú atmosféru vytvára aj malý počet bytov vo vchode, 2 byty na poschodí , spolu iba 6 bytov, slušní susedia. Byt sa predáva kompletne zariadený a vybavený príslušenstvom, ktoré sa v byte nachádza.

Predmetná lokalita pozostáva iba z nízko podlažných bytových domov, ktoré už prešli rekonštrukciou exteriéru a ponúkajú spolu s parkom s drevinami naozaj tiché a kľudné miesto na rodinný život s výbornou dopravnou dostupnosťou a polohou. V pešej dostupnosti MHD, potraviny, Waldorfská súkromná základná škola.

Aj na HÚ, kúpou voľný.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Chemická, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-658

Podrobné informácie

2 / 2
81 m²
po rekonštrukcii
4 m²
12 m²
vlastné vyhradené
plastové

Napíšte nám