LEXXUS-PREDAJ 4i byt, BA IV., Lysákova, 79,72 m2 REZERVOVANÉ - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 4i byt, BA IV., Lysákova, 79,72 m2 REZERVOVANÉ

Predaj, Bratislava - Dúbravka

rozloha 4
4-izbový byt
rozloha 76.08 m²

4-izbový byt na predaj v Dúbravke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj príjemný 4 izbový byt po rekonštrukcii na Lysákovej ul. v Bratislave, BA IV., Dúbravka, celková výmera 79,72 m2 + pivnica, vnútorná plocha bytu 76,08 m2 + loggia 3,64 m2, poschodie 3/4, bez výťahu, 2 byty na poschodí.

Rekonštrukcia bytu bola realizovaná v roku 2016 v rozsahu: plastové okná + vnútorné žalúzie, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere, dlažba, laminátové parkety, rohová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, 3x vstavaná skriňa, nová sanita, obklady a dlažba v sociálnych priestoroch (kúpeľňa a WC), čiastočná rekonštrukcia elektriny (kuchyňa, WC, kúpeľňa).

Bytový dom je zateplený, nová vstupná brána a domový vrátnik, vyregulované kúrenie- digitálne merače tepla na radiátoroch, optický internet.

Výborná a tichá lokalita, slepá ulica, slušní susedia, bezproblémové parkovanie, občianska vybavenosť. v bezprostrednej blízkosti sa nachádza športový tenisový areál, gymnázium a základná škola Bilíkova, škôlka, jasle, reštaurácia. V pešej dostupnosti zdravotné stredisko, potraviny Billa, MHD, obchodné centrum Saratov - pošta, banky, služby.

Prijemný byt s dobrou atmosférou v tichom prostredí mestskej časti Dúbravka, nepriechodné izby, orientácia na 3 svetové strany, aj na HÚ, voľný dohodou. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava - Dúbravka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-582

Podrobné informácie

vrátane provízie
3 / 4
76.08 m²
po rekonštrukcii
3.64 m²
verejné
plastové

Napíšte nám