LEXXUS-PREDAJ 7i rodinný dom s bazénom, BA I., Slávičie údolie, 896 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 7i rodinný dom s bazénom, BA I., Slávičie údolie, 896 m2

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Rodinný dom
7-izbový
rozloha 338.79 m²
ulica Slávičie údolie

Rodinný dom na predaj v Starom Meste, Bratislava

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom v slepej ulici s panoramatickým výhľadom na lesy a Rakúsko, katastrálne územie BA I.- Staré Mesto, ul. Slávičie údolie, výmera pozemku je 896 m2, zastavaná plocha 227 m2. Celková úžitková plocha je 410,42 m2, z toho 71,63 m2 terasy.

Stavebný materiál - tehla wienerberger 38 cm + zateplenie minerálnou vlnou Nobasil, kúrenie a príprava tepla - kondenzačný plynový kotol Buderus menený pred 5 rokmi + 7 ks solárnych panelov, strecha - kanadský šindel a fatrafol, betónové stropy, železobetónové vence, drevený krov, exteriérový bazén s protiprúdom, vonkajší altánok s krbom, pecou a grilom, vo svahu sa nachádza pivnica na víno a zeleninu, terasovité záhrady s rozmanitou flórou.

POPIS:

1.poschodie:

vstupná predsieň a komunikačná chodba, hosťovské WC, kuchynská časť- rohová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, jedálenská časť, obývacia izba s krbom, hlavná spálňa s východom na terasu , šatník, kúpeľňa s WC, 2x terasa, schodisko.

2.poschodie:

pochôdzna galéria s pracovňou, 2x samostatná izba, kúpeľňa s WC, 2x terasa a balkón.

Prízemie ustúpené do záhrady:

denná miestnosť s krbom, veľká hosťovská izba so sociálnym zázemím , kúpeľňa s WC, východ do záhrady a k bazénu, terasa, technické miestnosti, vstup do priestrannej dvojgaráže (možnosť parkovania ďalších vozidiel na pozemku pred garážou).


Rodinná vila sa nachádza na kopci v najžiadanejšej lokalite Bratislavy, má výbornú polohu s priamym dopravným napojením na obchvat mesta, v blízkosti MHD, Galéria Cubicon , ZOO, Horský park, centrum mesta. Pocit súkromia Vám zabezpečí súkromná asfaltová prístupová cesta s nízkym počtom susedných nehnuteľností na danej ulici.

Výborný technický stav nehnuteľnosti, ktorá prešla rekonštrukciou zaručujú kvalitné stavebné aj interiérové materiály. Záhrada je členená na trávnatú časť s bazénom a originálne terasovité záhrady, kde sa nachádzajú naozaj pestré a udržiavané okrasné dreviny, stromy a ďalšia zeleň.

V prípade Vášho záujmu o ďalšie informácie o predmetnej nehnuteľnosti, pôdorysy, celkovú cenu respektíve obhliadku nás kedykoľvek kontaktujte.

100% právny stav, ihneď k dispozícii.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Slávičie údolie, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-654

Podrobné informácie

vrátane provízie
3
896 m²
338.79 m²
po rekonštrukcii
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
exteriérový
plastové
svahovitý
asfaltová cesta

Napíšte nám