LEXXUS-PREDAJ, 9i RD s výťahom, parking, Kramáre, BA III - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, 9i RD s výťahom, parking, Kramáre, BA III

Predaj, Bratislava - Nové Mesto

rozloha 9
Rodinný dom
rozloha 448 m²
ulica Uhrova

Rodinný dom na predaj v Novom Meste, Bratislava

Ponúkame na predaj 4 - podlažný rodinný dom, skolaudovaný v roku 2010, s úžitkovou plochou 496 m2, na pozemku o rozlohe 502 m2.

Rodinný dom pozostáva z podzemného podlažia s úžitkovou plochou 127 m2, ktoré tvorí – vstup, zádverie, garáž pre 2 - autá, technická miestnosť a sklady; 1.poschodie s rozlohou 129 m2 tvorí obývacia časť o výmere 51 m2, kuchyňa, jedálenská časť s výstupom na terasu, 2x pracovňa a kúpeľňa; 2. poschodie o rozlohe 116 m2 tvoria - 3 priestranné izby, kuchyňa a kúpeľňa. Podkrovie o rozlohe 123 m2 tvorí - otvorený priestor s výstupom na terasu, kúpeľňu a samostatnú pracovňu.
Rodinný dom okrem schodiska má výťah, štruktúrovanú kabeláž, alarm, domáci videotelefón s kamerou pri vstupnej bráne a tlačidlové tablo s elektrickým zámkom. V obytných miestnostiach sú drevené parkety a na oknách elektrické žalúzie. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom.
Rodinný dom sa dá využívať ako jeden celok alebo ako 3 - samostatné bytové jednotky, po prípade skĺbenie podnikania s bývaním. Okrem dvoj - garáže pred budovou je priestor na zaparkovanie ďalších 7 - áut.

V okolí sa nachádza pošta, potraviny, banky, lekáreň, škola, škôlky, MHD.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Uhrova, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

JU-268

Podrobné informácie

2
502 m²
448 m²
áno - 2 autá
vlastné vyhradené

Napíšte nám