LEXXUS-PREDAJ,admin.budova s gastro prevádzkou,sklady,60park.,Trnávka - LEXXUS, a.s.

PREDAJ,admin.budova s gastro prevádzkou,sklady,60park.,Trnávka

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha Budova
10
rozloha 3217 m²
ulica Krajná

Budova na predaj v Ružinove, Bratislava

Ponúkame na predaj administratívno-prevádzkovú budovu v Ružinove, časť Trnávka. Budova na pozemku o rozlohe 6.970 m2, so zastavanou plochou 2.087 m2 bola postavená v roku 1998 a pozostáva z 3 podlaží, každé podlažie o rozlohe cca 1.680 m2:

1. nadzemné podlažie: vstupná hala, vrátnica, skladové a manipulačné priestory prístupné z vonkajšej nakladacej rampy, príslušenstvo, kotolňa, vzduchotechnika.
5 x suché sklady: 257 m2, 3x 100 m2
3 x chladiarenské sklady: 90 m2, 82 m2, 130 m2.

2. nadzemné podlažie: kruhové reprezentatívne schodisko, kancelárie, rokovacie miestnosti, výťah, sociálne zázemie, bufet, jedáleň, relaxačné centrum s fitnessom, dvomi saunami, bazénom, jaccuzy, oddychovou časťou, šatňami a barom.

3. nadzemné podlažie: reprezentatívne kancelárske priestory so zázemím, rozsiahla zimná záhrada, kancelárie s príslušenstvom, vzduchotechnika.

Parkovanie: 7 x garáž, vonk. státia: 60 áut.

Budovu tvorí železobetónový skelet, obvodový plášť a priečky sú z hebelu. Budova je zateplená. Okná sú plastové. Strešnú konštrukciu tvoria drevené nosníky pokryté strešnou krytinou z poplastovaných plechov. Vykurovanie je zabezpečené dvomi plynovými kotlami s panelovými vykurovacími telesami a samostatným kotlom a zásobníkom na TÚV. Klimatizácia je v kancelárskych priestoroch na 2. a 3. nadzemnom podlaží. Budova je chránená bezpečnostným systémom. K skladom vedie nakladacia rampa.
Aktuálne sa budova a sklady využívajú.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Krajná, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-247

Podrobné informácie

3
6970 m²
3217 m²
po rekonštrukcii
interiérový

Napíšte nám