LEXXUS | PREDAJ Butikový 2i apartmán s terasou novostavba Jégeho Alej - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | PREDAJ Butikový 2i apartmán s terasou novostavba Jégeho Alej

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 63.59 m²
ulica Jégeho

2-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s., exkluzívne ponúka nový moderný 2 izbový apartmán v butikovom prevedení s krásnou terasou v atraktívnej novostavbe Jégeho Alej V. Štýlový apartmán sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží v jednom z dvoch osem poschodových bytových objektov s bytmi a apartmánmi so súkromnou záhradou vo vnútrobloku a množstvom oddychových zón, ktoré priamo nabádajú k odpočinku a relaxu.

Interiér je vkusne nadčasovo zariadený do posledného detailu pre náročného klienta, ktorý preferuje mestské bývanie s perfektnou vybavenosťou bez potreby ďalších vstupov a investícii. Svojou logickou dispozíciou a veľkorysou terasou je jednoznačne aktuálnym trendovým riešením ako pre jednotlivca tak pre dvojicu, ktorá vyhľadáva energiu mestského života s výbornou dostupnosťou.

Dispozíciu apartmánu s podlahovou plochou 60,85 m2 tvorí príjemná vstupná hala so šatníkom, komfortná kúpeľňa s vaňou, samostatná spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a veľká terasa s výmerou 23,66 m2. K bytu tiež prislúcha murovaná pivničná kobka 2,74 m2 na rovnakom podlaží ako apartmán. Možnosť dokúpiť aj garážové státie v podzemnej rezidenčnej garáži v hodnote 23.000€ čo však nie je podmienkou kúpy apartmánu. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jégeho, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-423

Podrobné informácie

2 / 8
63.59 m²
úplne prerobený
23.66 m²
2.74 m²
vlastné vyhradené
severovýchodná

Napíšte nám