LEXXUS-PREDAJ Dizajnový 4 izbový byt v novom condomíniu Starého Mesta - LEXXUS, a.s.

PREDAJ Dizajnový 4 izbový byt v novom condomíniu Starého Mesta

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
4-izbový
rozloha 100.96 m²
ulica Drotárska cesta

4-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

LEXXUS, a,s, - exkluzívne ponúka tento dizajnový 4 izbový byt z dielne renomovaných architektov RULES, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej časti Starého Mesta v Rezidencii Machnáč. Štýlový byt s kompaktným dispozičným riešením a podlahovou plochou vyše 100 m2 ponúka moderné bývanie pre náročného klienta alebo rodinu vo vyslovene pokojnej a bezpečnej lokalite v blízkosti Horského parku. Celý objekt condomínia pôsobí veľmi príjemne a nadčasovo aj vďaka parkovej úprave okolia mestských víl, členitosti terénu a vybavenosti areálu.

Dispozičné riešenie interiéru bytu celkom prirodzene a logicky prepája dennú časť s nočnou svojou čistotou línií a jednostnosťou kvalitných materiálov, vyniká dostatočnými odkladacími priestormi a celkovou vzdušnosťou všetkých miestností.. Dispozícia ponúka hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, dve samostatné spálne s príjemnou východnou orientáciou, priestrannú kúpeľňu s vaňou a dvoj-umývadlom, vstupnú halu s chodbou a komfortnú obývaciu izbu s kuchynským kútom, jedálenským rohom a priestranným balkónom. Byt je klimatizovaný s exteriérovými žalúziami, v celom interiéri všetkých izieb má kvalitnú drevenú podlahu, kuchynská linka s integrovanými spotrebičmi či značková sanita sú tiež samozrejmosťou tejto komplexnej nehnuteľnosti.

K bytu prislúcha priestranná pivničná kobka o výmere 5,42 m2, ktorá je súčasťou ceny. Je možnosť dokúpiť jedno/dve garážové státie v podzemnej rezidenčnej garáži v hodnote 30.000€/státie. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Drotárska cesta, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-408

Podrobné informácie

1 / 5
100.96 m²
úplne prerobený
9.52 m²
5.42 m²
vlastné vyhradené
plastové
severovýchodná

Napíšte nám