LEXXUS-PREDAJ dom s JEDINEČNOU polohou pri Malom Dunaji, Nová Dedinka - LEXXUS, a.s.

PREDAJ dom s JEDINEČNOU polohou pri Malom Dunaji, Nová Dedinka

Predaj, Nová Dedinka

rozloha 3
Rodinný dom
rozloha 118.3 m²

Rodinný dom na predaj v lokalite Nová Dedinka v Senci

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj kvalitnú novostavbu 3 izbového nízko energetického domu pre náročného klienta s JEDINEČNOU POLOHOU priamo pri rieke Malý Dunaj v katastrálnom území Nová Dedinka, tehla 38 mm + zateplenie 10 cm polystyrén, kolaudácia v roku 2013.

Celková výmera pozemku je 704 m2, zastavaná plocha domu 226 m2 + garáž pre 2 vozidlá s bránou na diaľkové ovládanie 46 m2, úžitková plocha domu 118,40 m2 + vonkajšia terasa s exteriérovým bazénom a upravená záhrada v celkovej výmere 432 m2.
Veľké plastové okná Incon 3 komorové, elektrické žalúzie, podlahové kúrenie - tepelné čerpadlo, podlahy: laminátové parkety a dlažba, alarm, kamerový systém, WIFI, bazén s protiprúdom a osvetlením (rozmery 6m x 3m x 1,65 m), vonkajšia terasa s elektrickou markízou z vrchnej aj bočnej časti, veľká upravená záhrada s trávnikom, oplotenie, priamy prístup z pozemku k rieke so súkromným mólom, vonkajší gril, vonkajšia sprcha .

Inžinierske siete: elektrina 380 V, vlastná studňa s čističkou odpadových vôd s pravidelným rozborom vody, pevná telefónna linka + satelit + anténa, internet.

POPIS:
vstupná predsieň, komunikačná chodba, priestranná obývacia izba s krbom a jedálenskou časťou, rohová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi: indukčná varná doska, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, umývačka riadu, hosťovská izba alebo pracovňa, hlavná spálňa, WC s umývadlom, veľká kúpelňa s oknom: vaňa + sprchový kút, umývadlo, WC a bidet, technická miestnosť, v záhrade je zabudované automatické zavlažovanie a sieťka proti krtkom, priechodná garáž pre 2 vozidlá + v garáži je veľký odkladací priestor + prístrešok pre čln.
.

Nízke mesačné náklady: elektrina 144,-eur/mesiac, náklady na rozbor čističky vody 72,-eur/rok.

Dom je svojou polohou a prevedením určený pre náročného klienta, ktorý hľadá priamy denný dotyk s faunou a flórou prírodnej lokality Malého Dunaja. Pre majiteľa ponúka exkluzívny výhľad a priamy prístup k rieke s možnosťou vodnej turistiky, rybolovu, ale taktiež cykloturistiky.

Nehnuteľnosť je určená pre klienta, ktorý vyhľadáva nádherné, úplne tiché a pokojné prostredie na polosamote priamo v lone prírody, ale zároveň v blízkej dostupnosti občianskej vybavenosti obce Nová Dedinka, vzdialenosť 20 km do centra Bratislavy, orientácia pozemku V - JV.

Celková cena zahŕňa kvalitné interiérové zariadenie a vybavenie nehnuteľnosti, 100 % právny stav, list vlastníctva bez tiarch.

V prípade záujmu o ďalšie informácie alebo o obhliadku nás kľudne kontaktujte.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nová Dedinka, Senec, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-531

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
704 m²
118.3 m²
áno - 1
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
exteriérový
C
plastové
rovina

Napíšte nám