LEXXUS PREDAJ exkluzívna rezidencia s bazénom na Hradnom kopci - LEXXUS, a.s.
1.jpg
3.jpg
2.JPG
4.jpg
+ 2 5.JPG

LEXXUS PREDAJ exkluzívna rezidencia s bazénom na Hradnom kopci

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha 5
Rodinný dom

Rodinný dom na predaj v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj exkluzívnu vilu situovanú v lukratívnej tichej lokalite Hradného kopca. Priestranná klimatizovaná rezidencia sa rozprestiera na 3 podlažiach s výťahom a prislúcha k nej priestranný pozemok s celkovou výmerou 932 m2.
Popis:
prízemie: garáž pre dve autá + presklená garáž , fitness s vírivkou, samostatné WC, sprcha, fínska a parná sauna, sklad, malá kuchynka pre exteriérovú terasu a kotolňa spojená s práčovňou.
1. poschodie: obývacia izba so zimnou záhradou, kuchyňa, jedáleň, špajza, sklad, hosťovské WC s bidetom a priestranná terasa.
2. poschodie: dámska spálňa so šatníkom a vlastnou kúpeľňou, pánska spálňa so šatníkom a vlastnou kúpeľňou, hosťovská izba.

Za vilou sa nachádza terasovitým spôsobom riešená okrasná a udržiavaná záhrada. Spodnú časť tvorí bazén s prístreškom a grilom s mediteránskou vegetáciou, cédrami, jukami a japonskými koniferami. Z južnej aj severnej strany vily sa nachádzajú terasy vyhotovené z dosiek exotického dreva Bangkirai.

Lokalita ako aj samotná nehnuteľnosť ponúka vysoký štandard bývania v tichej lokalite v blízkosti Horského parku s výborným dopravným napojením a pešou dostupnosťou mestskej hromadnej dopravy.

Podrobnejšie informácie a pôdorysy Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí v priestoroch našej spoločnosti.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-529

Podrobné informácie

2
932 m²
áno - 3 autá
vlastné vyhradené
exteriérový
hliníkové

Napíšte nám