LEXXUS-PREDAJ EXKLUZÍVNE veľký 5i RD, Kosodrevinova ul.,BA II., 804 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ EXKLUZÍVNE veľký 5i RD, Kosodrevinova ul.,BA II., 804 m2

Predaj, Bratislava - Vrakuňa

rozloha Rodinný dom
5-izbový
rozloha 276.63 m²
ulica Kosodrevinová

Rodinný dom na predaj vo Vrakuni, Bratislava

Realitná kancelária LEXXUS ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom s exteriérovým bazénom na Kosodrevinovej ulici, BA II., celková výmera pozemku je 804 m2, kolaudácia v roku 2013.

Stavebný materiál: keramická tehla Porotherm 30 cm + zateplenie polystyrén 14 cm, celková úžitková plocha je 345,69 m2, z toho vnútorná plocha 276, 63 m2, vonkajšia úžitková plocha 69,06 m2.

Podlahové teplovodné kúrenie- plynový kotol Junkers, na streche 2 ks funkčné solárne panely, veľké plastové okná so žalúziami, podlahy: prízemie dlažba, poschodie drevené parkety.

POPIS:

PRÍZEMIE (1.NP):

zádverie, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, komora, kuchynský priestor bez KL, jedáleň, komunikačná chodba, obývacia izba s východom na terasu a záhradu s JZ orientáciou, schodisko, podschodiskový priestor, dvojgaráž.

POSCHODIE (2.NP):

Komunikačná chodba, hlavná spálňa so samostatným priestorom na šatník, izba, technická miestnosť, šatník, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, 2x umývadlo, WC, bidet, 2 samostatné izby s priestormi na šatník a s výhľadom do záhrady.

Všetky IS + vlastná studňa, , závlahový systém, vonkajší altánok, exteriérový bazén 7 x 3x 1,5 m s prekrytím, nová fólia, filtrácia, vstupná aj garážová brána na diaľkové ovládanie, video vrátnik, digitálny termostat, predpríprava na krb, asfaltová prístupová komunikácia s chodníkmi a verejným osvetlením, klimatizácia, upravená záhrada- okrasné dreviny a kríky, trávnatá plocha.


Nehnuteľnosť je svojou dispozíciou, veľkosťou a modernou nadčasovou architektúrou určená na pokojné rodinné bývanie v tichom prostredí v novej lokalite rodinných domov.

Kúpou voľný, aj na HÚ, 100% právny stav, LV bez tiarch. Pôdorysy s legendou miestností máme k dispozícii na vyžiadanie pre konkrétnych klientov.


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kosodrevinová, Bratislava - Vrakuňa, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-666

Podrobné informácie

2
804 m²
276.63 m²
pôvodný
áno - 2
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
exteriérový
predpríprava
plastové
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám