LEXXUS-PREDAJ, lukratívne rodinné sídlo na Hradnom kopci, BA I - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, lukratívne rodinné sídlo na Hradnom kopci, BA I

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha 4
Rodinný dom
rozloha 350 m²
ulica Pod Bôrikom

Rodinný dom na predaj v Starom Meste, Bratislava

Na predaj, lukratívne rodinné sídlo lokalizované na tichej ulici na Hradnom kopci, Staré Mesto (BA I). Moderná rodinná vila s celkovou úžitkovou plochou 350m2 plus terasy spolu 90m2, je situovaná na rovinatom pozemku o výmere 900m2 a svojim pôdorysným tvarom ponúka súkromie a relax ohraničujúca zátiším s kompletnou sadovou výsadbou, rôznymi druhmi ihličnanov a stabilizovanou zástavbou. Vila ponúka intuitívne riešenia pre praktický život s použitím len najkvalitnešich materiálov a precíznou pracou.
Na prízemí sa nachádza vstupná hala s príručným šatníkom a toaletou, ktorej dominuje mramorovo-drevené schodisko s krásnym nerezovým zábradlím. Kuchyňa Alno kompletne vybavená spotrebičmi, plynule prepojená s jedálňou s dominantou, skleneným dizajnovým stolom Fiam a koženými stoličkami Bonaldo. Presvetlená obývacia izba s masívnym mramorovým obojstranným krbom a vstavaným nábytkom z dreva Wenge s výstupom na terasu, čo uzatvára dennú časť s podlahou z kvalitného mramoru Botticino. Poschodie je poňaté ako nočná časť s hosťovskou izbou a dvomi priestrannými spálňami s vlastnými veľkolepými terasami s úchvatným výhľadom na Dunaj a Rakúsko. Spálne disponujú dvomi kúpeľňami so sanitou Villeroy&Boch, perličkovou vaňou, sprchovým kútom s parnou saunou a šatníkovými skriňami. Relaxačná zóna je príjemne umiestnená do suterénu, ktorej súčasťou je suchá sauna so sociálnym zázemím. Súčasťou suterénnej časti je aj samostatný byt v holobyte s vlastnou kúpeľňou a vhodný aj ako posilňovňa.
Technologické zabezpečenie je na vysokej úrovni, samozrejmosťou je podlahové kúrenie Oventrop, konvertory, bezpečnostný systém, automatické zavlažovanie záhrady, benátska štuka, francúzske okná s vonkajšími žalúziami ovládané centrálne aj individuálne.
Sympatická bratislavská lokalita pod vládnym hotelom Bôrik, spájajúca pokojný rodinný život a ruch veľkomesta ponúka pohodlné bývanie aj pre najnáročnejších klientov. Oceníte množstvo príležitostí, na zdravú prechádzku, ako aj blízky lesopark vhodný na relax. Parkovanie je zabezpečené v garáži pre dve autá a plošina na ďalšie dve auta. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pod Bôrikom, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-474

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
900 m²
350 m²
90 m²
áno - 2 autá
vlastné vyhradené

Napíšte nám