LEXXUS-PREDAJ, luxusná rodinná vila, pozemok pri jazere, Pezinok* - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, luxusná rodinná vila, pozemok pri jazere, Pezinok*

Predaj, Pezinok

rozloha 6
Vila
rozloha 1400 m²

Vila na predaj v Pezinku

Exkluzívne na predaj nadštandardná vila v tichej lokalite Pezinka pri jazere, s dobrou dostupnosťou do Bratislavy (15 min.).

Dvojpodlažný, jedinečne riešený dom s úžitkovou plochou 321 m2 sa nachádza na pozemku o veľkosti 1400 m2, ktorý je možné ďalej rozšíriť. Prízemie domu tvorí vstupná hala so schodiskom, hosťovská toaleta, samostatný šatník, dve pracovne, obývacia miestnosť s krbom, veľká terasa. V suteréne sa nachádza samostatná kuchyňa a plne zariadená sauna s priamym prístupom k tichému jazeru. Z obývacej izby vedie jedinečné schodisko do dvoch spálni s vlastnými kúpeľňami a samostatným šatníkom. Stav domu: novostavba, nikdy neobývaná, plne klimatizovaná, podlahové kúrenie, dvere s ručnou rezbou, vzácna dlažba, obrovský krb, mramor v spálni, vlastná studňa.

Na pozemku sa nachádzajú okrem domu ďalšie tri objekty. Strážna búdka, domček pre pracovníkov s kuchyňou, samostatný garážový dom pre tri autá, v ktorom je zároveň samostatný zariadený 1i byt s kúpeľnou a iné úžitkové miestnosti. V garáži je parkovacie miesto pre 3 autá plus 4 miesta priamo vo dvore.


xxxxx

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pezinok, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

JUDr. Alla Farkaš

JUDr. Alla Farkaš

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyЯ розмовляю українськоюЯ говорить русскийI speak english

+421 918 868 901

alla.farkas@lexxus.sk Maklér má 27 ponúk

FA-120

Podrobné informácie

3
1400 m²
321 m²
30 m²
áno - 3 autá
vlastné vyhradené

Napíšte nám