LEXXUS-PREDAJ, luxusný RD v lukratívnej lokalite, Limbach.* - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, luxusný RD v lukratívnej lokalite, Limbach.*

Predaj, Limbach

rozloha 9
Rodinný dom
rozloha 501 m²

Rodinný dom na predaj v lokalite Limbach v Pezinku

Na predaj dvojpodlažný, nepodpivničený rodinný dom /483 m2/ s krytým bazénom, tenisovým kurtom, postavený na mierne svahovitom pozemku /5351 m2/ s jazerom /120 m2/ a parkovou úpravou, kolaudácia v roku 2001. Vedľa domu je vybudovaný samostatný hospodársky objekt /86 m2/.

1.NP:
vstupná chodba so schodiskom do samostatnej podkrovnej časti, obývačka prepojená s jedálňou a kuchyňou, špajza a schody do hlavnej podkrovnej časti domu, pracovňa, zimná záhrada, interiérový bazén so saunou a fitness, WC, sprcha, kotolňa. Zo vstupnej chodby sa prechádza do práčovne, WC a garáže pre tri osobné automobily.

2.NP:
samostatná podkrovná časť s potenciálom samostatnej bytovej jednotky - tri izby, kúpeľňa s WC a chodba s výstupom do loggie.
V druhej podkrovnej časti je zo spoločnej chodby vstup do troch izieb, dvoch šatníkov a kúpeľne s WC. Z dvoch izieb výstup do loggie.

Dom tehlový, zateplený, sedlová strecha, vykurovanie dvoma kotlami /podlahové, radiátory a konvektory/, zabudované rozvody pre klimatizáciu, centrálne vysávanie, kvalitné okná - drevo resp. plast s vonkajším hliníkovým krytím, masívne dubové parkety.

Info na 0911 434 014

Cena: 987.000,- €
Ponuková cena je konečná.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Limbach, Pezinok, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Richard  Neupauer

Richard Neupauer

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 911 434 014

richard.neupauer@lexxus.sk Maklér má 38 ponúk

NE-581

Podrobné informácie

1
5351 m²
501 m²
pôvodný
áno - 3 autá
vonkajšie
interiérový

Napíšte nám