LEXXUS-PREDAJ, mimoriadne úsporný 5i RD, len 25 km od BA - Senec - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, mimoriadne úsporný 5i RD, len 25 km od BA - Senec

Predaj, SENEC

rozloha 5
Rodinný dom
rozloha 178 m²

Rodinný dom na predaj v lokalite SENEC v Senci

Na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom minimalistického dizajnu, v energeticky pasívnom štandarde - trieda A+, Senec - Mlynský Klin.

Celková úžitková plocha domu: 178 m2; Zastavaná plocha domu: 140 m2; Plocha terasy: 30 m2;
Zastavaná plocha garáže: 80 m2;

Celková výmera pozemku: 923 m2.

Charakteristika: Rodinný dom je postavený podľa architektonického návrhu renomovaného architekta a je k nemu vypracovaná podrobná technická dokumentácia. Vstup na pozemok a do domu je orientovaný na sever a obytné miestnosti domu na južnú a východnú stranu, vďaka čomu je dom počas celého dňa presvetlený. Časť záhrady je užitková so zeleninovým záhonom a bylinkovou záhradou. V záhrade sa tiež nachádzajú rodiace ovocné kríky - figa, maliny, černice, arónia, čučoriedky, brusnice, hrozno.
Dom nie je úplne dokončený, takže nový majiteľ si môže nehnuteľnosť prispôsobiť svojmu vkusu. Dom je postavený z tvárnic Ytong a zateplený 26 cm hrubou izoláciou grafitového EPS. Strecha je plochá, izolovaná fóliou Fatrafol, zaťažená dunajským štrkom a ukončená atikami. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem plynu, ale keďže sa jedná o pasívnu stavbu, celkové náklady na prevádzku domu - elektrina, kúrenie a voda pre 4 člennú rodinu s malými deťmi sa pohybujú len vo výške cca 90 eur mesačne. Základom technického zariadenia je kompaktná vykurovacia a vetracia centrála Aerosmart of fi. Drexel und Weiss s rekuperáciou tepla a zásobníkovým ohrievačom vody, ktorá sa vyznačuje bezhlučnou prevádzkou. Tepelný výkon jednotky je 2585 W. Súčasťou kompaktného agregátu je tepelné čerpadlo, ktoré prostredníctvom soľankového okruhu využíva zemské teplo (zemný register má dĺžku 140 m) ako zdroj energie na vykurovanie, prípravu teplej vody, a tiež na ochranu pred namŕzaním výmenníka vetracej jednotky.

Dispozícia a vybavenie: pozostáva z dvoch nadzemných podlaží. V prízemí sa nachádza: zádverie (5 m2), priestranná denná časť s obývacou izbou s výstupom na terasu spojená s kuchyňou a jedálňou (58,4 m2), komora prislúchajúca ku kuchyni (3 m2), pracovňa (15 m2), komora na odkladanie sezónneho šatstva, kufrov a doplnkov s nadštandardne veľkým botníkom (4,5 m2), technická miestnosť s práčkou a sušičkou (5 m2), rodičovská časť domu o rozlohe 33,4 m2, ktorá pozostáva zo spálne s výstupom na terasu a vstavanou skriňou, samostatného šatníka a kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom, toaletou, bidetom a dvoma umývadlami;

Na poschodí sa nachádzajú: detská izba 1' so vstavanou skriňou (19 m2) 'detská izba 2' (15 m2) samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou, bidetom a umývadlom (7,4 m2), chodba so vstavanou skriňou (14 m2).

Lokalita: Nachádza sa v tichej, novopostavenej štvrti rodinných domov v extraviláne mesta Senec - časť Mlynský Klin, vhodnej hlavne pre rodiny s deťmi. Lokalita je s mestom Senec spojená bezplatnou MHD, v blízkosti je tiež autobusová zastávka medzimestskej autobusovej dopravy.

Info na 0911 434 014Poloha nehnuteľnosti na mape

SENEC, Senec, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Richard  Neupauer

Richard Neupauer

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 911 434 014

richard.neupauer@lexxus.sk Maklér má 52 ponúk

NE-629

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
923 m²
178 m²
30 m²
vonkajšie

Napíšte nám