LEXXUS-PREDAJ Moderný 4 izbový penthouse s dvoma terasami - garáž - LEXXUS, a.s.

PREDAJ Moderný 4 izbový penthouse s dvoma terasami - garáž

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha 4
4-izbový byt
rozloha 111.33 m²
ulica Moskovská

4-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Na predaj - moderný 4 izbový mezanin - penthouse v novostavbe v centre mesta pri Medickej záhrade s dvoma terasami. Nádherne presvetlený byt sa nachádza na 5. nadzemnom podlaží bytového domu s výťahom priamo s podzemnej rezidenčnej garáže. Podlahová plocha 111,33 m2 a dve veľkorysé terasy spolu s výmerou 93,44 m2 z neho robia trendové mestské bývanie pre najnáročnejšiu klientelu. Kvalitne prevedenie interiéru s drevenými parketami, veľkoformátovými hliníkovými oknami s exteriérovými žalúziami, klimatizáciou a kompletne vybavenou kuchynskou linkou či dvoma kúpeľňami ponúkajú okamžité bývanie v centre Starého mesta.
Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala s hosťovskou toaletou a umývadlom, kúpeľňa s vaňou, priestranná obývacia izba s vstupom na spodnú terasu a kuchynský kút, dve spálne so vstavanými skriňami, schodisko na horné galériové podlažie so spálňou, sprchou a toaletou, vstupom na hornú terasu.
K bytu prislúcha samostatná dvoj-garáž s uzatvárateľnou elektrickou bránou, ktorú je možné dokúpiť za 50.000€. Byt sa ponúka aj so zariadením, ktoré je zohľadnené v cene..
Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, má výbornú dopravnú dostupnosť a v tesnej blízkosti je nádherná Medická záhrada či rôzne reštaurácie a kaviarničky. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Moskovská, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-345

Podrobné informácie

vrátane provízie
posledné poschodie / 5
111.33 m²
po rekonštrukcii
93.44 m²
vlastné vyhradené
hliníkové
juhozápadná

Napíšte nám