LEXXUS | PREDAJ Moderný a štýlový 4 izbový byt s terasou - GUTHAUS - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | PREDAJ Moderný a štýlový 4 izbový byt s terasou - GUTHAUS

Predaj, Bratislava - Nové Mesto

rozloha Byt
4-izbový
rozloha 110.68 m²
ulica Račianska

4-izbový byt na predaj v Novom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s., exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt v modernej novostavbe GUTHAUS z dielne renomovanej spoločnosti Corwin s veľkou terasou.
Byt sa nachádza na 15-tom nadzemnom podlaží zo 16-tich, čo zaručuje príjemný výhľad na mesto a okolie, je orientovaný na slnečnú stranu (severovýchod a juhovýchod) do vnútrobloku mimo hlavnej cesty. Celková úžitková plocha bytu je 144,65 m2, pričom podlahová plocha je 110,68 m2, terasa má rozlohu 32,04 m2 a 1,93 m2 pripadá na pivničnú kobku. Denná časť bytu o rozlohe veľkorysých 50 m2 pozostáva z obývacieho priestoru spojeného s kuchyňou a jedálenskou časťou. Pôdorys a dispozícia je pravidelného tvaru, vďaka čomu nie sú v byte žiadne „hluché miesta“ spôsobené šikmými či oblými stenami. Terasa sa nachádza pozdĺž celého bytu a každá izba ma vlastný prístup na exteriér cez francúzske balkónové okná, čo presvetľuje celý priestor bytu a zvyšuje komfort bývania. Všetky miestnosti majú vlastný termostat na regulovanie teploty prostredníctvom stropného chladenia a kúrenia. Medzi hlavné devízy tohto bytu patrí jeho dispozícia a rozloha, nakoľko byt pozostáva z troch samostatných nepriechodných izieb prepojených priestrannou chodbou a z dvoch plnohodnotných kúpeľní, pričom jedna kúpeľňa je vybavená vaňou a druhá sprchovacím kútom.

Byt je dokončený vo vysokom štandarde a po odovzdaní je vhodný ihneď k nasťahovaniu. Vybavenie bytu zahŕňa:
- hliníkové okná francúzskeho typu (od podlahy po strop) s izolačným trojsklom bez parapetov
- predpríprava na osadenie exteriérových žalúzii
- veľkorysý balkón pozdĺž celého bytu prístupný z každej obytnej miestnosti s osvetlením a elektrickou zásuvkou
- kvalitné drevené trojlamelové parkety nórskej značky BOEN vo farbe Oak California vrátane prechodových líšt a soklov
- stropné chladenie a kúrenie v celom byte s termostatom v každej obytnej miestnosti od spoločnosti Rehau, vďaka čomu nie je priestor bytu zaťažený výhrevnými telesami či klimatizačnými jednotkami, pričom ide o najzdravší spôsob tepelnej regulácie
- dlažba a obklad kúpeľní od talianskeho výrobcu MARAZZI z kolekcie Mystone Ceppo di Gré vo farbách Grey a Anthracite (obložené sú kompletne všetky steny v oboch kúpeľniach)
- sanita od výrobcov Villleroy&Boch a Hansgrohe
- interiérové bezfalcové dvere značky CLASSEN v bielej farbe s obložkovou zárubňou a kovaním z brúseného nerezu a magnetickým zámkom
- bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere ADLO
- murované vnútorné priečky so sadrovými omietkami a dvojvrstvovou bielou maľbou

K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta v podzemnej garáži situované priamo vedľa seba v blízkosti výťahu, ktoré sa ponúkajú za 23.000€ za státie.

Súčasťou GUTHAUS-u je detské ihrisko, workout zóna s multifunkčným ihriskom, samoobslužná práčovňa, vnútorná garáž pre bicykle, park s množstvom zelene, komunitný dvor pre rezidentov s altánkom s letnou kuchyňou a grilom ako aj cyklotrasa či uzavreté venčisko, umyvárka pre psy a bicykle. Priamo v GUTHAUS-e sa nachádza kaviareň, barbershop, lekáreň ako aj dentálna hygiena.

Okolie GUTHAUS-u ponúka komplexnú občiansku vybavenosť: zastávky MHD a električiek, supermarket LIDL, banka, McDonald, 24h čerpacia stanica OMV, fitness, reštaurácie, blízkosť Malých Karpát (prechádzky, beh, cyklistika), Mladá Garda (atletický štadión, futbalové ihrisko s umelou trávou a osvetlením, viacúčelové ihriská s umelým povrchom, ihriská na plážový volejbal, či tenisová hala), kultúrne centrum Nová Cvernovka.

Projekt GUTHAS je realizovaný spoľahlivým a overeným developerom CORWIN, ktorý má za sebou viacero úspešných projektov ako Blumental či Einpark. Na projekte GUTHAUS sa podieľali viaceré medzinárodné architektonické kancelárie. Veľkým pozitívom okolia je susediaci projekt developera CORWIN a to transformácia areálu niekdajšej Palmy, kde vznikne kompaktná mikroštvrť mestského charakteru - polyfunkčný development s bývaním, kanceláriami, obchodmi a atraktívnymi verejnými priestormi, na ktorom sa podieľa renomovaná dánska spoločnosť Gehl Architects. GUTHAUS získal 1. miesto v súťaži Zelená strecha roka 2022. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Račianska, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-436

Podrobné informácie

15 / 16
110.68 m²
úplne prerobený
32.04 m²
1.93 m²
hliníkové
severovýchodná

Napíšte nám