LEXXUS-PREDAJ nebyt.priestor, Nám. Martina Benku, BA I., 105,30 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ nebyt.priestor, Nám. Martina Benku, BA I., 105,30 m2

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

Kancelárie
rozloha 105.3 m²
ulica Nám. Martina Benku

Kancelárie na predaj v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj atraktívny nebytový priestor v kvalitnej polyfunkčnej budove v širšom centre mesta, BA I.- Staré Mesto, námestie Martina Benku, celková výmera 105,3 m2, kolaudácia v roku 2000.

Priestor sa nachádza na prízemí, vysoké stropy- 3,60 m, sádrokartonové stropy s osvetlením, hliníkové okná respektíve výklady, vlastné kúrenie- plynový kotol Viessmann (menený pred 1 rokom), podlahy- dlažba, sociálne zázemie, WC + kuchynka, vstup zo strany námestia + zo zadnej časti polyfunkčnej budovy, 2x telefónna linka, internet, alarm, bezbariérový prístup, možnosť dispozičných zmien v interiéri podľa potreby nového vlastníka.

Bezproblémový prístup pre zásobovanie, v zadnej časti budovy sa nachádza vyhradený pozemok - parkovisko so zámkovou dlažbou s priamym vstupom do priestoru.
Parkovanie pre klientov je možné jednak v podzemnej garáži priamo pod námestím alebo na Kížnej ulici ako aj vo vnútrobloku.

Námestie Martina Benku tvorí svojou polohou, upravenú (park s lavičkami a okrasnou zeleňou) a veľmi využívanú pešiu spojnicu medzi ulicami Krížna a Záhradnícka.

Priestory sú veľmi dobre viditeľné s výkladmi orientovanými na námestie, nachádzajú sa na frekventovanom mieste jednak pre peších ako aj pre motorové vozidlá a MHD, v bezprostrednej blízkosti Justičný palác, Krížna ulica, centrum mesta.

Svojim prevedením, polohou a výmerou ponúka tento kvalitný priestor novému vlastníkovi široké možnosti využitia na výbornej adrese v centre mesta- napr. prestížne sídlo spoločnosti, advokátskej kancelárie, showroom, reštaurácia, obchod, rôzne služby.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nám. Martina Benku, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-487

Podrobné informácie

vrátane provízie
105.3 m²
105.3 m²
áno - separovaný
vlastné - plyn
verejné
hliníkové

Napíšte nám