LEXXUS- PREDAJ nebytový priestor, BA IV, Kresánkova ul., 90,34m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ nebytový priestor, BA IV, Kresánkova ul., 90,34m2

Predaj, Bratislava - Dlhé diely

rozloha 4
Kancelárie
rozloha 90.34 m²
ulica Kresánkova

Kancelárie na predaj v lokalite Bratislava - Dlhé diely v Karlovej Vsi, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj NADŠTANDARDNÝ nebytový priestor na prízemí v polyfunkčnej desaťročnej novostavbe - projekt Nové Bratislavské Centrum, BA IV, Karlova Ves, Kresánkova ul., 90,34 m2, kolaudácia 2009.

KVALITNÝ NADŠTANDARD a prevedenie interiéru:

podlahy- veľkorozmerná keramická dlažba, v miestnostiach drevené parkety, stierka + umývateľné tapety, interiérové dvere- drevená dýha + posuvné do zabudovaného puzdra, audio ozvučenie so zabudovanými reproduktormi, alarm, kuchynská linka na mieru s nerezovým drezom, vstavaná skriňa v šatni vo výške svetlej výšky priestoru, kvalitná sanita a batérie, v miestnostiach atypické zabudované umývadlá, závesné keramické WC, akvárium, veľkorozmerné plastové okná respektíve výklady s izolačným dvojsklom, výlevka pre upratovačku, pripojenie na internet, KTV, tel. linka, zabudovaná vzduchtechnika.

POPIS: vstupná časť s recepciou ( 31,67 m2), kuchynka (4,72 m2 ), miestnosť ( 7,69 m2 ), komunikačná chodba (4,77 m2 ) miestnosť (14,45 m2 ), miestnosť ( 13,93 m2 ), šatňa(3,54 m2) so sprchou a umývadlom (2,71 m2 ), miestnosť pre upratovačku (2,12 m2), predsieň WC s umývadlom ( 2,13 m2 ), WC zamestnanci (1,54 m2), WC návštevníci (1,07 m2).


Dopravná dostupnosť a napojenie priamo na Devínsku cestu alebo z Majerníkovej ulice. Výborná občianska vybavenosť: v pešej dostupnosti potraviny Terno (možnosť parkovania v garážovom dome 3 hod. zdarma), reštaurácie, kaviarne, služby, MHD, zdravotné stredisko, pošta, banka, parkovisko hneď za polyfunkčnou budovou.

Nehnuteľnosť má široký potenciál pre rôzne cielové skupiny, je vhodná na kancelárske účely ako sídlo firmy , na obchodné účely, ďalej na účely rôznych služieb so stálou klientelou alebo na zdravotnícke zariadenie.

Kvalitné prevedenie interiéru a zmysel pre detail majiteľa dodáva priestoru veľmi príjemnú atmosféru. Nehnuteľnosť vlastní právnická osoba, platca DPH, uvedená cena je uvedená bez DPH. V prípade kúpy právnickou osobou je možné DPH vysporiadať s príslušným správcom dane a nie je ju potrebné uhrádzať.


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kresánkova, Bratislava - Dlhé diely, Bratislava - Karlova Ves, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-558

Podrobné informácie

vrátane provízie
prízemie
90.34 m²
90.34 m²
verejné
plastové

Napíšte nám