LEXXUS - PREDAJ nebytový priestor, Majerníkova ul., BA IV, 127,10 m2 - LEXXUS, a.s.
IMG_1356.JPG
IMG_1354.JPG
IMG_1355.JPG
IMG_1358.JPG
+ 8 IMG_1362.JPG

LEXXUS - PREDAJ nebytový priestor, Majerníkova ul., BA IV, 127,10 m2

Predaj, Bratislava - Dlhé diely

rozloha Obchodné priestory
rozloha 127.1 m²
ulica Majerníkova

Obchodné priestory na predaj v lokalite Bratislava - Dlhé diely v Karlovej Vsi, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj nebytový priestor v novostavbe s výkladmi na najfrekventovanejšom mieste mestskej časti Dlhé Diely, BA IV., Majerníkova ul., celková výmera 127,10 m2, prízemie, vlastné vyhradené parkovanie- 2x vonkajšie parkovacie státie.

Štandard: klimatizácia, vzduchotechnika, alarm, kamerový systém, podlahy- veľkorozmerná dlažba, okná- veľké hliníkové okná so zníženou vnútornou parapetou s bezpečnostnými fóliami, kúrenie: samostatný plynový kotol Vailland s digitálnym termostatom, znížené sadro kartónové stropy s osvetlením, 2x WC s umývadlom - dámske a pánske, miestnosť pre upratovačku s WC pre zamestnancov.

Priestor je momentálne členený nasledovne: centrálny veľkometrážny "open space" priestor s vnútorným výklenkom a barovou časťou a kanceláriou, sociálne zázemie.

Nehnuteľnosť má široký potenciál pre rôzne cieľové skupiny respektíve klientelu, je vhodná na obchodné účely, kaviareň, kancelárske účely alebo ako sídlo firmy, na účely rôznych služieb so stálou klientelou alebo napr. súkromné zdravotnícke zariadenie.

Priestor sa nachádza v novostabe polyfunkčného objektu na viditeľnom mieste v úplnom centre miestnej časti Dlhé Diely s orientáciou a výkladmi priamo na Majerníkovu ulicu, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny, potravín BILLA, MHD .

Kúpou voľné. Kúpna cena 199.900,- EUR bez DPH zahŕňa vyššie uvedený štandard. Možnosť dokúpenia 1až 3 vonkajších parkovacích státí priamo oproti vchodu do priestoru.
Predávajúci je právnická osoba, možnosť prenosu daňovej povinnosti.


Zaujímavá investičná príležitosť do kúpy nehnuteľnosti, priestor je prenajatý, predáva sa aj s existujúcim Nájomcom a môže kupujúcemu okamžite prinášať výnos s prenájmu.




TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Majerníkova, Bratislava - Dlhé diely, Bratislava - Karlova Ves, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-604

Podrobné informácie

127.1 m²
127.1 m²
áno - separovaný
vlastné - plyn
vlastné vyhradené
hliníkové

Napíšte nám