LEXXUS-PREDAJ nebytový priestor, Ružinov, ul. Sv.Vincenta, 82,6m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ nebytový priestor, Ružinov, ul. Sv.Vincenta, 82,6m2

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha Obchodné priestory
4
rozloha 82.6 m²
ulica Sv. Vincenta

Obchodné priestory na predaj v Ružinove, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj zariadený nebytový priestor na ul. Sv. Vincenta v Metskej časti Ružinov, BA II., prízemie, celková výmera 82,6 m2 so samostatným murovaným priestorom (napr. archívom) cca 10 m2 v suteréne, veľké plastové okná, bezpečnostné dvere, alarm, intercom, štrukturovaná kabeláž, ISDN, klimatizácia.

Príjemný , kompletne zariadený kancelársky priestor s atypickým usporiadaním interiéru sa nachádza na prízemí polyfunkčného domu, kolaudácia 2006 na konci slepej ulice v lokalite novostavieb mestskej časti Ružinov.

POPIS: vstupná predsieň, komunikačná chodba, kancelária a recepcia oddelená priečkou, centrálna kancelária, archív, kuchynka, WC s umývadlom, kancelária.

Priestory sú zariadené momentálne kancelárskym nábytkom, úložné priestory a police, podlahy: parkety, koberce, dlažba, drevené interiérové dvere, sádrokartónové stropy s osvetlením,vnútorné vertikálne žalúzie, kuchynská linka s nerezovým dresom, toaleta s umývadlom.


Nebytový priestor ponúka svojou dispozíciou a umiestnením v rámci lokality široké využitie napr. na kancelárske účely, sídlo firmy, notára, ambulancia, obchodný priestor.
Výborná poloha a dopravná dostupnosť s priamym napojením na Tomášikovu ulicu, kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti hotel Bratislava.

Komfortný prístup zabezpečuje vstupná súkromná rampa s audiovrátnikom , s možnosťou otvorenia rampy na diaľku z recepcie kancelárie pri príchode klienta a s možnosťou vonkajšieho parkovania pre návštevy. Vnútorné deliace priečky nie sú nosné, možnosť dispozičných úprav podľa potrieb nového vlastníka.

Cena predmetného nebytového priestoru vo výmere 82,60 m2 v štandardnom prevedení + samostatného murovaného priestoru cca vo výmere 10 m2 je 159.000,- EUR.
K priestoru je možné dokúpiť 3x garážové státie v suteréne objektu v cene 17.000,-EUR /1 státie, možnosť kúpy aj jednotlivo.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Sv. Vincenta, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-628

Podrobné informácie

prízemie
82.6 m²
82.6 m²
vlastné vyhradené
plastové

Napíšte nám