LEXXUS-PREDAJ, nový trojdom, 4 izby + terasa a záhrada, Malý raj - LEXXUS, a.s.
IMG_0260.JPG
predny_pomer.jpg
IMG_0246.JPG
IMG_0261.JPG
+ 5 zadny.jpg

PREDAJ, nový trojdom, 4 izby + terasa a záhrada, Malý raj

Predaj, Slovenský Grob

rozloha 4
Rodinný dom
rozloha 112.1 m²
ulica Pri parku

FI-237

Tel. +421 2 32 000 100

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
416 m²
112.1 m²
úplne prerobený
94.30 m²
vlastné vyhradené
predpríprava
B
plastové

Rodinný dom na predaj v lokalite Slovenský Grob v Pezinku

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj moderné a kvalitné bývanie v trojdome, novostavbu priestranného 4 - izbového domu s veľkou záhradou 4,16 á, v Slovenskom Grobe, nová lokalita Malý Raj na ulici Pri Parku. Termín kolaudácie domu je v 3Q 2018.

Dom
- priestranné a veľmi dobre dispozične riešené bývanie v trojdome.
- nachádza sa na prízemí nového rodinného domu
- 3 spálne + obývačka s kuchyňou
- k domu prináleží terasa 19,5 m2 a veľká záhrada na vlastnom oplotenom pozemku 416 m2
- vnútorná plocha domu je 92,6 m2

Dom pozostáva z chodby, samostatné WC, kúpeľňa, obývacia izba, kuchyňa, 3 samostatné izby.

Vybavenie domu:
bezpečnostné protipožiarne vchodové dvere, dom je napojený na všetky inžinierske siete, podlahové vykurovanie (v kúpeľni rebríkový radiátor) plynovým kondenzačným kotlom. Dom sa predáva v prevedení holodom s prípravou na alarm, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe, komínom pre krb, videovrátnik, vonkajšie elektrické žalúzie (kastlíky) vrátane spevnených plôch (terasa, chodníky, parkovanie pre 2 autá pred domom a oplotenie okrem prednej strany).
Dom je možné dokončiť v prevedení na kľúč, čo predstavuje – obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere a zárubne, plávajúce podlahy. Možnosť výberu z veľkého množstva farebných odtieňov a značiek.

Podrobnejšia špecifikácia materiálov:
Základy dvihnuté nad terén, hydroizolácia základovej dosky, murivo hr. 25cm, strop Rector betónový vložkový. Tepelná izolácia strechy tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, spádový betón hr. 8 – 16 cm, hydroizolácia v 2 vrstvách ťažkými asfaltovými pásmi. Okná plastové 6-komorové,trojsko, zvonku vo farbe. Vonkajšie zateplenie polystyrénom hr. 16cm, silikónová omietka.

RODINNÝ DOM A LOKALITA
Rodinný dom je súčasťou trojdomu, disponuje vlastným vchodom do domu a parkovacím státím. Na prízemí sa nachádzajú 2 byty s priestranným pozemkom a terasou. Na poschodí sa nachádza horný byt, ktorý je svojou rozlohou najväčší a ponúka obrovskú terasu. Tento projekt zahŕňa výstavbu 5 trojdomov, čiže 15 bytových jednotiek už v zastavanej časti dvojpodlažných domov.

Výstavbu všetkých domov zabezpečuje spoločnosť IZOSTAV EU, s.r.o., ktorej majiteľ pôsobí na slovenskom trhu už vyše 23 rokov, počas ktorých získala spoločnosť a jej pracovníci veľa skúseností, ktoré aktuálne využívame pri výstavbe našich domov, aby sme dosiahli čo najväčšiu spokojnosť našich klientov.

Cena bytu v prevedení holobyt: 148.400 € s DPH.

Pre klientov ponúkame možnosť využitia financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte kopec času a budete mať informácie priamo od odborníka.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pri parku, Slovenský Grob, Pezinok, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Zuzana Fialová

Mgr. Zuzana Fialová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyIo parlo ItalianoI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 948 516 005

zuzana.fialova@lexxus.sk Maklér má 30 ponúk

Napíšte nám