LEXXUS - PREDAJ pozemok v Banskej Bystrici, časť Kremnička, 22.961 m2 - LEXXUS, a.s.
_D3S1857.jpg
_D3S1863.JPG
_D3S1823.jpg
_D3S1876.JPG
+ 9 _D3S1868.jpg

LEXXUS - PREDAJ pozemok v Banskej Bystrici, časť Kremnička, 22.961 m2

Predaj, Banská Bystrica

rozloha Pozemky - bývanie
rozloha 22961 m²
ulica Kremnička

Pozemky - bývanie na predaj v Banskej Bystrici

Spoločnosť Lexxus a.s. ponúka exkluzívne na predaj pozemok vo výmere 22.961 m2 v Banskej Bystrici, katastrálne územie- Kremnička. Jedná sa o ucelený pozemok vhodný na developerský zámer.

Výborná poloha a prostredie- pozemok je z troch strán ohraničený lesom, priamo pri pozemku sa nachádza konečná zastávka MHD, pozemok je prevažne rovinatý s miernym sklonom v zadnej časti.
Tiché prostredie s výhľadom na panorámu kopcov, inžinierske siete: kanalizácia a plyn v prístupovej ceste, trafostanica sa nachádza hneď pri pozemku, vodovod prechádza priamo cez pozemok.
Priamo k hranici pozemku vedie mestská asfaltová komunikácia.

Momentálne je časť pozemku už zahrnutá v intraviláne obce, druhá časť je zatiaľ zahrnutá v extraviláne, (celková cena za m2 zohľadňuje tento fakt ), avšak s veľkou perspektívou zaradenia celého pozemku do intravilánu obce. Návrh na zmenu územného plánu je už v riešení Mestského úradu Banská Bystrica- odboru územného plánovania a architekta mesta. Momentálne je v časti pozemku, ktorý už je zaradený v intraviláne možnosť výstavby polyfunkčných objektov s bytovými jednotkami.

Pozemok ponúka svojou výmerou, lokalitou a dopravnou dostupnosťou veľkú perspektívu pre developera v danej oblasti, 100% právny stav, výlučný vlastník, list vlastníctva je bez tiarch.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kremnička, Banská Bystrica, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-456

Podrobné informácie

vrátane provízie
verejný vodovod
230/400V
blízko

Napíšte nám