LEXXUS-PREDAJ priestranný 2i byt Slnečnice-Viladomy, BA V., 65,35 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ priestranný 2i byt Slnečnice-Viladomy, BA V., 65,35 m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 55.93 m²
ulica Žltá

2-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj EXKLUZÍVNE priestranný 2 izbový byt s veľkometrážnym exteriérom s orientáciou do tichého vnútorného átria v kvalitnom nízkoenergetickom projekte Slnečnice- zóna VILADOMY, Žltá ul., poschodie 2/5, 3.NP, výťah.

Celková výmera bytu je 65,35 m2, vnútorná plocha bytu 55,93 m2, loggia 9,42 m2, nepriechodné izby.

POPIS: vstupná hala so vstavanou skriňou, kúpeľňa s vaňou a WC Geberit , väčšia kuchynská časť , obývacia izba , spálňa so vstavanou šatníkovou skriňou , z oboch izieb východ na priestrannú loggiu.

Celková cena zahŕňa kvalitný štandard: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, veľké francúzske plastové okná, laminátové parkety, dlažba, obklady, sanita, vaňa, batérie, radiátory, optické rozvody KTV a internetu, 2x priestranné vstavané skrine na mieru, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi: indukčná varná doska s nerezovým digestorom, el.rúra, mikrovlnka, vstavaná chladnička s mrazničkou, pračka, predpríprava na umývačku riadu.

Predmetný byt sa nachádza v prvej , už zabývanej etape obľúbeného a žiadaného projektu, je orientovaný na východnú stranu s výhľadom do vnútrobloku a je situovaný v najžiadanejšej časti projektu SLNEČNICE v blízkosti lužného lesa a cyklistickej hrádze, parková úprava okolia, zeleň, ihriská.

Ponúka kvalitné bývanie , súkromie a tiché prírodné prostredie, výborná dostupnosť na obchvat mesta, diaľnicu, ako aj do centra mesta, občianska vybavenosť - potraviny, reštaurácia, MHD.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania a zároveň blízkosti prírody s možnosťami aktívneho odpočinku.
Priamo v objekte sa nachádzajú menšie potraviny a lekáreň.

V bezprostrednej blízkosti je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.
Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),
aj na HÚ, LV 100% právny stav, kúpou voľný.

Cena zariadeného bytu vrátane uvedeného štandardu je 199.000,-EUR + 1 vonkajšie parkovacie státie pred bytovým domom (viditeľné z loggie), cena 12.000,- EUR.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Žltá, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-632

Podrobné informácie

2 / 5
55.93 m²
úplne prerobený
9.42 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám