LEXXUS-PREDAJ Príjemný RD v atraktívnej lokalite s výhľadom na Dunaj - LEXXUS, a.s.

PREDAJ Príjemný RD v atraktívnej lokalite s výhľadom na Dunaj

Predaj, Bratislava - Karlova Ves

rozloha Rodinný dom
6-izbový
rozloha 231 m²
ulica nad sihoťou

Rodinný dom na predaj v Karlovej Vsi, Bratislava

Spoločnosť Lexxus,a.s. ponúka exkluzívne Rodinný dom s krásnym výhľadom a romantickou záhradou vo výbornej lokalite Bratislavy. Dvojpodlažná nehnuteľnosť ponúka príjemné a tiché bývanie, komfortné súkromie a zelené výhľady až do Rakúska. Dom má 6 izieb pričom aktuálna dispozícia ponúka aj dvojgeneračné využitie s dvoma samostatnými vchodmi, ale vie byť aj kompaktnou rezidenciou pre veľkú rodinu. Výhodou mierne svahovitého pozemku je dospelá výsadba a prirodzené rozdelenie pozemku na okrasnú a úžitkovú záhradu, ktorá ponúka intimitu a zároveň krásny výhľad. Na pozemku sa nachádza samostatná garáž pre 1 auto a kryté parkovacie státia pre ďalšie 4 autá vo dvore čím je zabezpečený veľkorysý parkovací priestor pre viacpočetnú rodinu.

Záhrada má zavlažovací systém, všetky inžinierske siete a kanalizáciu, interiér celého domu je klimatizovaný, vykurovaný plynovým kotlom v kombinácii so slnečnými kolektormi, zabezpečený kamerovým systémom a pohybovými senzormi. Všetky plastové okná a balkónové dvere disponujú žalúziami čím spolu s bezkobercovými podlahami zabezpečujú minimálny údržbový režim interiéru. Rodinný dom ponúka skutočný domov svojim dômyselným riešením a vybavením interiéru, ktorý okrem iného poskytuje suchá fínska sauna, krb, veľkorysá pivnica z dvoch miestností či kombinácia podlahového kúrenia s radiátormi.

Dispozíciu domu na prízemí tvorí chodba s hosťovskou toaletou, priestranná vstupná hala s technickou miestnosťou (plynový kotol zn. Vaillant), relaxačná zóna s fínskou saunou, kúpelňa/práčovňa a spálňa s výstupom na terasu.
Na druhej strane podlažia je kuchynský kút s komorou a jedálňou prirodzene prepojený do otvorenej dispozície s obývacou dennou izbou s francúzskym balkónom, krbom a výstupom na terasu. Kuchynská linka je kompletne vybavená spotrebičmi značky Bosch a Whirpool.
Druhé podlažie má 4 spálne, dve kúpeľne s toaletou a menšiu zimnú záhradu s krásnym výhľadom na Dunaj.

Dom má výborný potenciál aj pre náročného klienta, ktorý býva vo veľkometrážnom byte v centre mesta a vyhľadáva víkendové vyžitie formou víkendového domu so záhradou, ktorý zároveň ponúka plnohodnotné mestské bývanie. TOPPONUKA

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

nad sihoťou, Bratislava - Karlova Ves, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-374

Podrobné informácie

2
1613 m²
231 m²
pôvodný
13.90 m²
109.70 m²
22 m²
áno - 1 auto
vlastné vyhradené
plastové
svahovitý
betónová cesta

Napíšte nám