LEXXUS-PREDAJ Rodinný dom s bazénom a krásnou záhradou v Limbachu - LEXXUS, a.s.

PREDAJ Rodinný dom s bazénom a krásnou záhradou v Limbachu

Predaj, Limbach

rozloha 5
Rodinný dom
rozloha 254.3 m²
ulica Športová

Rodinný dom na predaj v lokalite Limbach v Pezinku

LEXXUS,a.s. ponúka exkluzívne Rodinný dom vo výbornej kondícii s nádhernou záhradou a bazénom vo výbornej lokalite Limbach. Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a ponúka tak možnosť okamžitého využitia pre rodinu vyhľadávajucu pokoj a zároveň dobrú dostupnosť do Bratislavy. Interiér domu s podlahovou plochou 254,3 m2 na troch podlažiach, z toho dvoch obytných, poskytuje veľkorysý priestor s komfortnou dispozíciou. Suterén domu tvorí dvoj-garáž, skladové/technické priestory a fínska sauna. Záhrada s dospelou parkovou úpravou ponúka veľkorysé voľnočasové trávenie aj vďaka bazénu so slanou vodou a ohrevom či veľkou jacuzzi alebo altánkom s grilom. Stavba tehlového rodinného domu je realizovaná veľmi kvalitne, je vykurovaný plynovým kotlom a všetky okná sú plastové.
Dispozíciu prízemia tvorí predsieň, vstupná hala so štýlovými krbovými kachlami a schodiskom, jedáleň so vstupom na terasu a do záhrady, kuchynský kút s komorou, denná izba, obývacia izba s krbom a loggiou, kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou.
Prvé poschodie tvorí hala so vstupom do troch samostatných spální, priestranná kúpelňa s vaňou a samostaný šatník, veľká terasa s výmerou 28,9 m2 s výhľadom do záhrady.

Výborná lokalita stabilizovaného územia rodinnej zástavby v tichej časti obce Limbach ponúka bezpečné a pokojné bývanie s dobrou občianskou vybavenosťou, dopravnou dostupnosťou a príjemným susedstvom.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Športová, Limbach, Pezinok, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-386

Podrobné informácie

3
784 m²
254.3 m²
po rekonštrukcii
8.50 m²
28.90 m²
80 m²
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
exteriérový
plastové
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám